Elektroninės tatuiruotės leis susimokėti savo oda

Publikuota: 2015 m. gruodžio 4 d. penktadienis

Fantastiniuose filmuose rodoma realybė vis sparčiau veržiasi į realų gyvenimą. Nejau greitai visi odoje turėsime mikroschemas, kurios apie mus kaups visą informaciją?

Amerikos dizaino agentūra „Chaotic Moon“ kuria specialią elektroninių tatuiruočių technologiją „Tech Tats“, skirtą ne tik sekti žmogaus sveikatos būklę, bet ir įgyvendinti bekontakčius atsiskaitymus.

„Tech Tats“ technologijai naudojami specialūs elektrai laidūs dažai ir mikroschema, kuri leidžia saugoti, kaupti ir perduoti duomenis apie tatuiruotės savininką. „Chaotic Moon“ atstovų teigimu, tatuiruotė mažiau pažeidžia žmogaus organizmą nei mikroschemų implantai, be to, ji estetiškai patraukli.  

Šis išradimas, visų pirma, buvo pasiūlytas medicinos sričiai, siekiant pakeisti implantus, naudojamus nuolatinių ligonių būklei stebėti. „Tech Tats“ gali sekti žmogaus sveikatos rodiklius, iškart perduoti juos gydytojui ir taip padėti kontroliuoti ligą. Žmogui nebereikia papildomai atlikti kraujo ar šlapimo tyrimų.

„Siūlome alternatyvą gremėzdiškiems ir brangiems įrenginiams. Mūsų išradimas nebrangus, be to, daug mažiau kišasi į žmogaus organizmą, palyginti su implantais“, – rašoma agentūros pranešime.

Biometrinės tatuiruotės „Tech Tats“ siūlomos įgyvendinti ir bekontakčiams atsiskaitymams. „Chaotic Moon“ direktorius Erikas Šnaideris teigia, kad, panaudojant elektronines tatuiruotes, galima visiškai atsisakyti tradicinių atsiskaitymo priemonių, nes visi duomenys apie pirkėją bus saugomi „po oda“, o, norint susimokėti, tereikės prisiliesti prie skaitytuvo.

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »