Elektroninės tatuiruotės leis susimokėti savo oda

Publikuota: 2015 m. gruodžio 4 d. penktadienis

Fantastiniuose filmuose rodoma realybė vis sparčiau veržiasi į realų gyvenimą. Nejau greitai visi odoje turėsime mikroschemas, kurios apie mus kaups visą informaciją?

Amerikos dizaino agentūra „Chaotic Moon“ kuria specialią elektroninių tatuiruočių technologiją „Tech Tats“, skirtą ne tik sekti žmogaus sveikatos būklę, bet ir įgyvendinti bekontakčius atsiskaitymus.

„Tech Tats“ technologijai naudojami specialūs elektrai laidūs dažai ir mikroschema, kuri leidžia saugoti, kaupti ir perduoti duomenis apie tatuiruotės savininką. „Chaotic Moon“ atstovų teigimu, tatuiruotė mažiau pažeidžia žmogaus organizmą nei mikroschemų implantai, be to, ji estetiškai patraukli.  

Šis išradimas, visų pirma, buvo pasiūlytas medicinos sričiai, siekiant pakeisti implantus, naudojamus nuolatinių ligonių būklei stebėti. „Tech Tats“ gali sekti žmogaus sveikatos rodiklius, iškart perduoti juos gydytojui ir taip padėti kontroliuoti ligą. Žmogui nebereikia papildomai atlikti kraujo ar šlapimo tyrimų.

„Siūlome alternatyvą gremėzdiškiems ir brangiems įrenginiams. Mūsų išradimas nebrangus, be to, daug mažiau kišasi į žmogaus organizmą, palyginti su implantais“, – rašoma agentūros pranešime.

Biometrinės tatuiruotės „Tech Tats“ siūlomos įgyvendinti ir bekontakčiams atsiskaitymams. „Chaotic Moon“ direktorius Erikas Šnaideris teigia, kad, panaudojant elektronines tatuiruotes, galima visiškai atsisakyti tradicinių atsiskaitymo priemonių, nes visi duomenys apie pirkėją bus saugomi „po oda“, o, norint susimokėti, tereikės prisiliesti prie skaitytuvo.

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »