Elektroninės tatuiruotės leis susimokėti savo oda

Publikuota: 2015 m. gruodžio 4 d. penktadienis

Fantastiniuose filmuose rodoma realybė vis sparčiau veržiasi į realų gyvenimą. Nejau greitai visi odoje turėsime mikroschemas, kurios apie mus kaups visą informaciją?

Amerikos dizaino agentūra „Chaotic Moon“ kuria specialią elektroninių tatuiruočių technologiją „Tech Tats“, skirtą ne tik sekti žmogaus sveikatos būklę, bet ir įgyvendinti bekontakčius atsiskaitymus.

„Tech Tats“ technologijai naudojami specialūs elektrai laidūs dažai ir mikroschema, kuri leidžia saugoti, kaupti ir perduoti duomenis apie tatuiruotės savininką. „Chaotic Moon“ atstovų teigimu, tatuiruotė mažiau pažeidžia žmogaus organizmą nei mikroschemų implantai, be to, ji estetiškai patraukli.  

Šis išradimas, visų pirma, buvo pasiūlytas medicinos sričiai, siekiant pakeisti implantus, naudojamus nuolatinių ligonių būklei stebėti. „Tech Tats“ gali sekti žmogaus sveikatos rodiklius, iškart perduoti juos gydytojui ir taip padėti kontroliuoti ligą. Žmogui nebereikia papildomai atlikti kraujo ar šlapimo tyrimų.

„Siūlome alternatyvą gremėzdiškiems ir brangiems įrenginiams. Mūsų išradimas nebrangus, be to, daug mažiau kišasi į žmogaus organizmą, palyginti su implantais“, – rašoma agentūros pranešime.

Biometrinės tatuiruotės „Tech Tats“ siūlomos įgyvendinti ir bekontakčiams atsiskaitymams. „Chaotic Moon“ direktorius Erikas Šnaideris teigia, kad, panaudojant elektronines tatuiruotes, galima visiškai atsisakyti tradicinių atsiskaitymo priemonių, nes visi duomenys apie pirkėją bus saugomi „po oda“, o, norint susimokėti, tereikės prisiliesti prie skaitytuvo.

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »