Elektroninės tatuiruotės leis susimokėti savo oda

Publikuota: 2015 m. gruodžio 4 d. penktadienis

Fantastiniuose filmuose rodoma realybė vis sparčiau veržiasi į realų gyvenimą. Nejau greitai visi odoje turėsime mikroschemas, kurios apie mus kaups visą informaciją?

Amerikos dizaino agentūra „Chaotic Moon“ kuria specialią elektroninių tatuiruočių technologiją „Tech Tats“, skirtą ne tik sekti žmogaus sveikatos būklę, bet ir įgyvendinti bekontakčius atsiskaitymus.

„Tech Tats“ technologijai naudojami specialūs elektrai laidūs dažai ir mikroschema, kuri leidžia saugoti, kaupti ir perduoti duomenis apie tatuiruotės savininką. „Chaotic Moon“ atstovų teigimu, tatuiruotė mažiau pažeidžia žmogaus organizmą nei mikroschemų implantai, be to, ji estetiškai patraukli.  

Šis išradimas, visų pirma, buvo pasiūlytas medicinos sričiai, siekiant pakeisti implantus, naudojamus nuolatinių ligonių būklei stebėti. „Tech Tats“ gali sekti žmogaus sveikatos rodiklius, iškart perduoti juos gydytojui ir taip padėti kontroliuoti ligą. Žmogui nebereikia papildomai atlikti kraujo ar šlapimo tyrimų.

„Siūlome alternatyvą gremėzdiškiems ir brangiems įrenginiams. Mūsų išradimas nebrangus, be to, daug mažiau kišasi į žmogaus organizmą, palyginti su implantais“, – rašoma agentūros pranešime.

Biometrinės tatuiruotės „Tech Tats“ siūlomos įgyvendinti ir bekontakčiams atsiskaitymams. „Chaotic Moon“ direktorius Erikas Šnaideris teigia, kad, panaudojant elektronines tatuiruotes, galima visiškai atsisakyti tradicinių atsiskaitymo priemonių, nes visi duomenys apie pirkėją bus saugomi „po oda“, o, norint susimokėti, tereikės prisiliesti prie skaitytuvo.

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »