„Ingenico“ pristatė plonytį mobilųjį mokėjimo terminalą nedidelėms prekyvietėms

Publikuota: 2016 m. gruodžio 1 d. ketvirtadienis

Patikimų atsiskaitymo priemonių lyderė pasaulyje bendrovė „Ingenico“ parodoje „Trustech“, neseniai vykusioje Kanuose, pristatė naują mobiliojo atsiskaitymo sprendimą „Link/2500“.

„Link/2500“ skirtas mobiliesiems atsiskaitymams nedidelėse prekybos vietose. Siūlomi du variantai – autonominis arba susietas su kitomis sistemomis.

„Link/2500“ suderinamas su visomis belaidžio ryšio sistemomis (3G, „Fallback GPRS“, „Dual SIM“, „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“). Šis mokėjimo sprendimas padeda mažinti išlaidas, suteikia mobiliosioms prekyvietėms lankstumo ir užtikrina atsiskaitymo pasiekiamumą.

Įdiegta operacinė sistema „Telium Tetra“ garantuoja aukštą apsaugos lygį ir suderinamumą su visomis kitomis „Ingenico“ priemonėmis, kurių atliekamos funkcijos gali būti pasiekiamos vienu mygtuku.  

„Link/2500“ palaiko standartą „EMV Chip & PIN“ ir atsiskaitymus vienu prisilietimu, įskaitant  bekontakčius NFC, „Apple Pay“ ir „Samsung Pay“. Naujas įrenginys turi garso sistemą, kuri leidžia atlikti tam tikras funkcijas balsu, ir reljefinę mygtukinę klaviatūrą, todėl juo patogu naudotis visiems klientams. Jis taip pat gali veikti kartu su bet kokiu išmaniuoju įrenginiu. Šis mobilusis mokėjimo terminalas yra pats elegantiškiausias ir ploniausias tokios paskirties įrenginys.

„Link/2500“ gali atitikti visų prekybininkų poreikius, tinka visiems mokėjimo terminalų naudojimo scenarijams. Kompaktiškas, suderinamas su daugybe kitų priemonių įrenginys skirtas mažiems prekybininkams, skirtingai nuo kito neseniai išleisto įrenginio „iSMP4“, orientuoto į didelius prekybos centrus, – sako „Ingenico“ išmaniųjų terminalų ir mobiliųjų sprendimų srities vykdomasis viceprezidentas Žakas Gerenas. – Naujasis platus mokėjimo terminalų asortimentas rodo mūsų siekį  siūlyti individualius sprendimus, kurie būtų patogiausi konkrečiu atveju ir optimizuotų išlaidas.“

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„TransLink.iQ“ ir „Ingenico“ kortelių skaitytuvai – Azerbaidžano bankui „Azer Turk Bank“

Valstybinis Azerbaidžano bankas „Azer Turk Bank“ įsigijo „ASHBURN International“ sukurtą el. kortelių skaitytuvų valdymo ir jais atliekamų mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“. Lietuvos įmonė taip pat pristatė šiam bankui „Ingenico“ el. kortelių skaitytuvus. Ta... skaityti »

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »