SEB bankas pradeda teikti valstybės iš dalies kompensuojamus būsto kreditus

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 21 d. penktadienis

SEB bankas pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2015 – 2017 metais. Nuo šiol gyventojai, turintys teisę į valstybės paramą būstui įsigyti ir ketinantys pirkti pirmąjį būstą, rekonstruoti ar pritaikyti jau turimą neįgaliųjų poreikiams, gali kreiptis paskolos į bet kurį SEB banko skyrių. Gyventojai galės pasiskolinti nuo 35 tūkst. iki 87 tūkst. eurų.

„Gyventojų, norinčių įsigyti nuosavą būstą ir pretenduojančių tam gauti valstybės teikiamą subsidiją, yra ir didmiesčiuose, ir regionų miestuose. Kviečiame visus, norinčius gauti vyriausybės teikiamą kompensaciją būstui pirkti, užsukti į mūsų banką pasikonsultuoti rūpimais klausimais“, – sako Linas Januševičius, SEB banko Verslo plėtros departamento direktorius.

Gyventojai, norintys gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto paskolą, be įprastų dokumentų, pateikiamų norint gauti būsto paskolą, bankui taip pat turės pateikti savivaldybės išduodamą pažymą, liudijančią teisę gauti valstybės teikiamą paramą. Tokia pažyma bankui turi būti pristatyta per 15 dienų nuo pažymoje nurodytos datos.

„Gavę visus reikiamus dokumentus, vertinsime kliento finansines galimybes ir poreikius, jo prisiimamą riziką. Taigi šis procesas niekuo nesiskirs nuo įprastos būsto paskolos teikimo procedūros. Atsakymą besikreipiantys gyventojai iš banko gaus per 1-2 dienas“, – sako L. Januševičius.

Įstatymuose nustatyta, kad valstybė gali subsidijuoti nuo 10 iki 20 proc. būsto paskolos sumos. Asmenys ir šeimos, gavusios subsidiją, ją gali naudoti paskolos arba pradinės įmokos daliai apmokėti.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »