SEB bankas pradeda teikti valstybės iš dalies kompensuojamus būsto kreditus

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 21 d. penktadienis

SEB bankas pasirašė sutartį su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2015 – 2017 metais. Nuo šiol gyventojai, turintys teisę į valstybės paramą būstui įsigyti ir ketinantys pirkti pirmąjį būstą, rekonstruoti ar pritaikyti jau turimą neįgaliųjų poreikiams, gali kreiptis paskolos į bet kurį SEB banko skyrių. Gyventojai galės pasiskolinti nuo 35 tūkst. iki 87 tūkst. eurų.

„Gyventojų, norinčių įsigyti nuosavą būstą ir pretenduojančių tam gauti valstybės teikiamą subsidiją, yra ir didmiesčiuose, ir regionų miestuose. Kviečiame visus, norinčius gauti vyriausybės teikiamą kompensaciją būstui pirkti, užsukti į mūsų banką pasikonsultuoti rūpimais klausimais“, – sako Linas Januševičius, SEB banko Verslo plėtros departamento direktorius.

Gyventojai, norintys gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto paskolą, be įprastų dokumentų, pateikiamų norint gauti būsto paskolą, bankui taip pat turės pateikti savivaldybės išduodamą pažymą, liudijančią teisę gauti valstybės teikiamą paramą. Tokia pažyma bankui turi būti pristatyta per 15 dienų nuo pažymoje nurodytos datos.

„Gavę visus reikiamus dokumentus, vertinsime kliento finansines galimybes ir poreikius, jo prisiimamą riziką. Taigi šis procesas niekuo nesiskirs nuo įprastos būsto paskolos teikimo procedūros. Atsakymą besikreipiantys gyventojai iš banko gaus per 1-2 dienas“, – sako L. Januševičius.

Įstatymuose nustatyta, kad valstybė gali subsidijuoti nuo 10 iki 20 proc. būsto paskolos sumos. Asmenys ir šeimos, gavusios subsidiją, ją gali naudoti paskolos arba pradinės įmokos daliai apmokėti.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Europos komisija kuria „Blokchain“ observatoriją

Europos komisija investuoja 500 tūkst. eurų į „Blokchain“ tyrimo observatorijos kūrimą. skaityti »

Geriausiu 2016 metų banknotu išrinti Šveicarijos frankai

Geriausiu 2016 metų banknotu Tarptautinė banknotų draugija išrinko 50 Šveicarijos frankų kupiūrą. Jis išsiskiria vertikaliu dizainu. skaityti »

Bekontakčiai atsiskaitymai sparčiai populiarėja

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliosiomis atsiskaitymo paslaugomis iki 2017 m. vidurio naudosis daugiau nei 100 mln. žmonių. skaityti »

Įdomūs faktai apie pinigus

Kodėl monetos turi briaunas? Kiek pinigų šiuo metu yra pasaulyje? Kaip grynieji kinams padeda rasti sutuoktinį? skaityti »

„Ingenico“ atsiskaitymą per internetą pavers žaidimu

Žymi mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico“ nusprendė į mokėjimų patvirtinimo puslapius įdiegti loterijas ir įvairius žaidimus. skaityti »

Pirkėjai labiau pasitiki savo telefonais nei konsultantais

„Salsify“ atlikti tyrimai rodo, kad pirkėjai labiau pasitiki savo išmaniųjų telefonų teikiama informacija, nei prekybos centrų konsultantais. skaityti »

Ant bendros Baltijos šalių monetos – Lietuvos autoriaus sukurta kasos pynė

Kitąmet Baltijos valstybių šimtmečiui išleidžiamos pirmosios bendros Lietuvos, Latvijos ir Estijos proginės monetos dizaino autoriumi tapo lietuvis Justas Petrulis. skaityti »

Japonija pripažino bitkoinus teisėta valiuta

Japonijos valdžia paskelbė, kad nuo balandžio 1 d. virtualioji valiuta bitkoinas oficialiai pripažįstama legaliu atsiskaitymo būdu. skaityti »

Anglai graibsto monetas su triušiuko atvaizdu

Didžiosios Britanijos monetų rūmai išleido kolekcinių monetų seriją Beatris Potter triušiuko Piterio pasakojimų motyvais. skaityti »

Europoje vis dar dominuoja grynieji

Skaitmeninių mokėjimo sistemų kūrėjai klysta, prognozuodami artėjantį grynųjų pinigų išnykimą. Naujausios apklausos rodo, kad žmonės mėgsta naudotis grynaisiais pinigais. skaityti »