„Apple“ pristatė dvigubai spartesnius „Macbook Pro“ kompiuterius

Publikuota: 2011 m. vasario 25 d. penktadienis

Vakar Jungtinėse Amerikos Valstijose „Apple“ pristatė atnaujintą „MacBook Pro“ kompiuterių liniją. Planuojama, kad Lietuvą šie kompiuteriai pasieks jau kitą savaitę. Tiksli naujosios linijos „MacBook Pro“ kaina mūsų šalyje kol kas dar nežinoma.

Atnaujintuose modeliuose – naujos kartos procesoriai, aukštos kokybės grafika, „Thunderbolt“ jungtis ir „FaceTime“ HD kamera. Dėl naujausių procesorių ši „MacBook Pro“ karta yra beveik dvigubai spartesnė už ankstesniąją. Techniškai patobulinti modeliai išlaikė vartotojų pripažintą dizainą. Kaip ir anksčiau, „MacBook Pro“ bus galima pasirinkti iš trijų dydžių – 13, 15 ir 17 colių ekrano įstrižainių.

Visuose „MacBook Pro“ kompiuteriuose bus montuojami „Intel Core i5“ arba „Core i7“ procesoriai. 13 colių modelyje naudojami dviejų branduolių procesoriai, o 15 ir 17 colių – keturių branduolių. Operatyvioji atmintis taip pat pakeista. Dabar kompiuteriuose yra 4 GB dydžio 1333 MHz dažniu dirbančios atmintinės, kai anksčiau buvo 1066 MHz. Dar vienas atnaujinimas - vietoj „Nvidia“ grafikos lustų nuo šiol bus naudojamos AMD vaizdo plokštės.

Naujoje „Macbook Pro“ kartoje – „Thunderbolt“ jungtis. Tai yra revoliucinė jungtis, leidžianti perkelti informaciją neįtikėtinai greitai – net iki 10 GB per sekundę greičiu. Nuo šiol itin aukštos kokybės filmą ar bet kokį kitą itin didelį failą galėsite perkelti mažiau nei per 30 sekundžių. Šią technologiją kartu su „Apple“ sukūrė kompanija „Intel“ ir „MacBook Pro“ yra pirmasis kompiuteris, kuriame ši technologija įdiegta.

Šis naujas nešiojamasis kompiuteris taip pat turi „FaceTime“ kamerą, kurios rezoliucija tris kartus geresnė nei praeitų „Macbook Pro“ kamerų. Ši kamera suteiks dar geresnę vaizdo kokybę vaizdo pokalbiams su „FaceTime“ taikomąja programa. Kaip ir ankstesnės kartos, šie „MacBook Pro“ kompiuteriai pagaminti iš aliuminio korpuso, su stikliniu „Multi-Touch“, LED ekranu, o baterija dirba iki 7 valandų.

Visos „Macbook Pro“ techninės savybės >>>

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »