„Cisco“ sukūrė itin greitą maršrutizatorių „daiktų internetui“

Publikuota: 2013 m. spalio 4 d. penktadienis

Netrukus automobiliai, šaldytuvai, kavamalės, durys, priešgaisriniai davikliai ir daugelis kitų daiktų bus prijungti prie interneto. Apie tai, kiek daug į šią kryptį investuoja aparatinės įrangos kūrėjai, galima spręsti vien iš kompanijos „Cisco“ pavyzdžio. Amerikiečių tinklo įrangos milžinė specialiam „daiktų interneto” maršrutizatoriui kurti paaukojo trejus metus, prie projekto darbavosi 450 inžinierių, o investicijos sudarė 250 mln. JAV dolerių.

Pastangas vainikavo ištisa produktų serija NCS (Network Convergence System), pasižyminti neįtikėtinu pralaidumu. Pranešama, kad NCS pagrindu sukurta sistema vos per sekundę gali „perpumpuoti“ visą kompanijos „NetFlix biblioteką“.

Panašios sistemos leis gauti prieigą prie milijonų prie interneto prijungtų įrenginių, o kartu labai lengvai adaptuotis prie bet kokios dinamiškai besikeičiančios apkrovos.

Naujieji NCS maršrutizatoriai suskirstyti į tris linijas: NCS 6000, NCS 4000 ir NCS 2000. Serijos NCS 6000 ir NCS 2000 jau tiekiamos, o NCS 4000 debiutuos 2014 metų pirmoje pusėje.

Maršrutizatorius NCS 6000 – tai 5 TB/s pralaidumas vienam lizdui ir 1,2 PB/s pralaidumas visai sistemai. NCS 4000 atveju šie rodikliai sudaro atitinkamai 400 GB/s ir 6,4 TB/s, tuo tarpu NCS 2000 apsiribos 100 GB/s pralaidumu.

Svarbu, kad visų trijų linijų produktai gali būti valdomi kaip vieninga sistema, o tai suteikia galimybę viską konfigūruoti ypač lanksčiai.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas laimės: lietuviškos technologijų baimės ar mašinos, atstojančios Dievą?

Kaip keičiantis technologijoms keičiasi pasaulis aplinkui? Apie tai kalbamės su informacinių technologijų ekspertu Arnoldu Lukošiumi. skaityti »

Kaip pradėti kurti „tech“ karjerą?

Darbo rinkos prognozės, vertinant 10–15 metų į priekį, didžiuliu greičiu ir toliau įtvirtina vieną svarbią kryptį – technologijas. skaityti »

Išmanieji telefonai: vyresniesiems – susisiekti, jaunimui – išsiskirti iš minios

Vienas labiausiai pastebimų „tūkstantmečio“ vaikų išskirtinumų – aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis. O šias technologijas kuriančioms kompanijoms tai – ir iššūkis, ir galimybė. skaityti »

Vaikų laisvalaikis internete – leisti ar drausti?

Internetinės svetainės, socialiniai tinklai ir kompiuteriniai žaidimai neretai kelią susirūpinimą ne vienam savo atžalą saugančiam tėvui. skaityti »

Sukurtas atminties lustas padės greičiau apdoroti informaciją

Kalifornijos technologijos instituto tyrėjai sukūrė lustą, padėsiantį greičiau apdoroti informaciją mažesniuose įrenginiuose. skaityti »

„Samsung“ pristatė itin greitą ir patikimą nešiojamą diską „SSD T5“

Įrenginys turi naujausią 64 sluoksnių „V-NAND“ technologiją, todėl pasižymi vienu didžiausių rinkoje įrašymo greičiu, duomenų užšifravimu bei yra kompaktiško, bet patvaraus dizaino. skaityti »

Pirmasis telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Rugsėjis tėveliams ir jų atžaloms, pradedančioms eiti į mokyklą, atneša nemažai iššūkių. Kai kuriems jų tenka pasirūpinti ne tik būtinais mokykliniais reikmenimis, tačiau ir tokiais pirkiniais kaip išmanusis telefonas. skaityti »

„IFA 2017“ parodoje – „Samsung“ produktai, keičiantys žmogaus kasdienybę

Šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė produktus, kurie, anot kompanijos atstovų, netolimoje ateityje pakeis mūsų kasdienybę. skaityti »

„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintoja „Fitbit“ šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems „Fitbit Ionic“. skaityti »

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį mokiniui?

Labai didelis planšetinių kompiuterių mobilumas suderintas su aukšto lygio funkcionalumu ir mažesnėmis nei nešiojamų kompiuterių kainomis lemia, kad ruošiantis mokyklai tikrai verta pagalvoti būtent apie šio įrenginio įsigijimą. skaityti »