„Fitbit“ pristatė išmanųjų laikrodį „Ionic“

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 4 d. pirmadienis

Fizinio aktyvumo apyrankių ir laikrodžių gamintojas „Fitbit“ (JAV) šią savaitę pristatė ilgai lauktą produktą – išmanųjį laikrodį sportuojantiems – „Fitbit Ionic“.

Jame, rodos, yra viskas ko buvo galima tikėtis iš naujos kartos išmaniojo laikrodžio – „Wi-fi“, integruotas GPS imtuvas, „NFC“ technologija, leidžianti atlikti bekontakčius mokėjimus, „Bluetooth“ sąsaja, telefono pranešimai, muzikos valdymas. Tačiau „Ionic“ turi ir kuo nustebinti – tai SpO2 technologinis sprendimas, gebantis fiksuoti deguonies kiekį kraujyje.

„Kartu su naujuoju „Ionic“ „Fitbit“ pradžiugins dar labiau patobulintomis sveikatos stebėsenai skirtomis funkcijomis, kurios apima tiek miego stadijų, širdies ritmo poilsio metu, deguonies suvartojimo fiksavimą. Tačiau bene labiausiai laukta žinia – atsparumas vandeniui, –  teigia GPS.LT atstovas Mykolas Treigys.

„Fitbit“ nurodo, jog šiame, kaip ir kituose kompanijos gaminiuose, daug dėmesio skiriama fizinio aktyvumui bei sveikatingumui – skatinama daugiau judėti, fiksuojamas žingsnių kiekis, įveikti aukštai, atstumas.

Šio „Fitbit“ gaminio naujiena – atsparumas vandeniui, jis siekia 50 m, taip pat fiksuojama ir plaukimo veikla. Statistinė informacija yra pasiekiama „Fitbit“ programėlėje, kurioje galima stebėti ir progresą.

„Fitbit Ionic“ ekranas atitinka „Gorilla glass 3“ standartus, jo dydis 29,23 mm (plotis), 21 mm (aukštis), bendras plotis yra 35,99 mm. „Ionic“ laikrodžio komplektaciją sudarys tiek S, tiek L dydžio apyrankės. Anot gamintojo, baterijos tarnavimo laikas siekia 4 dienas.

Rugpjūčio pabaigoje buvo pristatyti dar du „Fitbit“ gaminiai – belaidės ausinės sportuojantiems „Fitbit Flyer“ bei išmaniosios svarstyklės „Fitbit Aria 2“.

Numatoma, jog Lietuvos rinkoje „Fitbit Ionic“ pasirodys jau šį spalį. „Fitbit“ skelbia, jog šio laikrodžio kaina turėtų siekti apie 350 Eur.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Modernios technologijos jau leidžia stebėti ir savo miegą

Įrenginiai „Fitbit“ suteikia galimybę nuolat sekti savo aktyvumą, sudegintas kalorijas, svorio pokyčius, mitybą ir netgi miegą. skaityti »

„Microsoft“ įsigijo bendrovę „Intentional Software“

„Microsoft“ įsigijo bendrovę „Intentional Software“, kurios įkūrėjas Charles Simonyi kadaise pats dirbo „Microsoft“. skaityti »

Svarstyklės praneš apie pavojų gyvybei

Įsivaizduokite – atsistojate ryte ant svarstyklių, o jos ne tik parodo, kiek pakito jūsų svoris nuo tada, kai svėrėtės paskutinį kartą, bet ir atsiunčia įspėjamąjį signalą: „Užsiregistruokite pas gydytoją“. skaityti »

Išmaniosios technologijos – sveikam ir patogiam senėjimui

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas drauge su KTU atlieka tyrimus, kurie įvardins senyvų žmonių galimybes savarankiškai gyventi savo namuose ir leis sukurti tam reikalingas informacinių ryšių priemones bei technologijas. skaityti »

Išmanusis tvarstis – ne mokslinės fantastikos produktas

Išmaniojo tvarsčio projekto atsiradimui turėjo įtakos rinkos poreikis turėti universalią, efektyvią, įvairioms žaizdoms gydyti skirtą priemonę, kuri būtų nebrangi, plačiai prieinama, tinkama naudoti sudėtingomis sąlygomis. skaityti »

Planšetę „Samsung Galaxy Tab S3” jau galima įsigyti ir Lietuvoje

Lietuvos gyventojai jau gali įsigyti naujausią „Samsung“ planšetę „Galaxy Tab S3“. skaityti »

„Amazon“ vadovas išbandė milžinišką robotą

Būdamas milžiniško roboto viduje J. Bezos valdė roboto rankas savo rankose laikydamas du valdymo pultus. skaityti »

Virtualiosios realybės rinka sparčiai augs

Anot ekspertų, pasaulinė papildytosios realybės ir virtualiosios realybės rinka iki 2020 m. pasieks 66,68 mlrd. dolerių. skaityti »

Ar fizinių parduotuvių laukia mirtis?

Vilniuje vykusioje didžiausioje elektroninės komercijos konferencijoje – atsakymai apie rinkos ateitį skaityti »

R.Dargis: Robotai leis žmonėms būti labiau žmogiškais

Pasaulio miestuose jau gyvena daugiau žmonių nei kaimuose, sparčiai tobulėjančios technologijos keičia ne tik logistikos bei gamybos grandines, bet ir darbuotojus gamyklose. skaityti »