HP naujovė verslo klientams – našus, vietą taupantis, integruotas „viskas viename“ stalinis kompiuteris

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 29 d. pirmadienis

HP verslo klientams pasiūlė naujovę rinkoje – įmonių poreikiams pritaikytą „Elite“ serijos integruotąjį „viskas viename“ tipo stalinį kompiuterį su antrosios kartos „Intel“ technologija „Core vPro“, suteikiančia iki 40 proc. geresnį našumą, 15 proc. spartesnę prieigą prie diskinio kaupiklio bei dėl nuotolinio valdymo sumažina prastovas.

Puikiai tinkantis ir didelėms korporacijoms, ir vidutinio dydžio bendrovėms, viešojo sektoriaus organizacijoms, biuro vietą taupantis „HP Compaq 8200 Elite All-in-One Business Desktop“ kompiuteris pasižymi puikiu veikimu, verslo klasės saugumo ir nuotolinio valdymo galimybėmis, bendradarbiavimo priemonėmis, kurios padeda susijungti į vieną virtualią grupę kolegoms, dirbantiems viename biure, skirtinguose miesto filialuose ar skirtingose pasaulio pusėse.

Elegantiškas, pritaikomas dizainas ir virtualaus bendradarbiavimo priemonės verslui

„HP Compaq 8200 Elite All-in-One“ su plačiu, 58,4 cm (23 colių) įstrižainės, didelės raiškos LED monitoriumi, turi integruotą internetinę kamerą, mikrofoną ir garsiakalbius, kad palaikyti pokalbius su kolegomis būtų paprasta. Įdiegta „SRS Premium Sound“ pagerina skambesį ir sukuria erdvinio garso efektą. Kompiuteryje yra „HP Virtual Rooms“ konferencijų programinė įranga, kuria internetu surengti pristatymus, komandos susirinkimus, mokymų sesijas.

„HP Elite“ vartotojų aptarnavimas

„HP Compaq 8200 Elite All-in-One“ taikoma standartinė 3 metų garantija dalims, darbams ir joje numatyta kitos dienos aptarnavimo darbo vietoje paslauga. Papildomos, aukščiausio lygio „HP Total Care“ ir „HP Care Pack Services“ vartotojų aptarnavimo paslaugos išplečia standartinės garantijos sąlygas ir padeda maksimizuoti investicijų grąžą. Klientams taip pat siūloma neseniai HP pristatyta „Elite Premium Support“ tarnyba, kurioje dirba akredituoti „Elite“ techniniai specialistai, galintys greitai išspręsti problemas, kylančias su „HP Elite“ šeimos gaminiais.

Prisitaikantis veikimas, integruotos saugumo priemonės, didelės konfigūravimo galimybės

„HP Compaq 8200 Elite All-in-One“ palaiko naujausius „Intel“ procesorius ir „Intel Q67 Express“ lustų rinkinius, kurie lanksčiai maksimizuoja našumą, naudoja „Intel Turbo Boost Technology 2.0“ ir „Intel Hyper-Threading Technology“, kad būtų pagerintas integruotosios grafikos posistemės veikimas. Naujasis HP kompiuteris yra aprūpintas „Intel Standard Manageability“ ir „HP BIOS“ priemonėmis, padedančiomis lengviau jį paruošti darbui ir valdyti. Nuotoliniu būdu problemas spręsti ir valdyti kompiuterį padeda ir naudojama „Intel vPro“ technologija.

„HP Compaq 8200 Elite All-in-One“ yra aibė pažangių „HP Elite“ klasės saugumo priemonių, padedančių apsaugoti kritinę verslo informaciją. Tarp jų standartiškai integruojamas TPM 1.2 saugumo lustas, koduojantis informaciją, visas „HP ProtectTools“ rinkinys su „HP DriveLock“, „HP Digitalpass“ ir „HP Face Recognition“.

Pageidaujantiems didelių konfigūravimo galimybių, duomenų
saugyklų ir dalinimosi failais priemonių pasirinkimo, „HP Compaq 8200 Elite All-in-One“ siūlo operatyviosios atminties palaikymą iki 8 GB DDR3 SDRAM PC3-1333 ir turi du atminties lustų lizdus, mini „PCI Express“ (PCIe) lizdą ir nišą diskiniam įrenginiui. Taip pat siūlomas platus „Solid State Drive“ (SSD) kaupiklių pasirinkimas norintiems didesnės spartos duomenų prieigos, tylesnio ir vėsesnio veikimo bei patvarumo už tą, kurį siūlo diskiniai kaupikliai.

„HP Elite“ klasės efektyvumas ir mažesnis CO2 pėdsakas

„HP Compaq 8200 Elite All-in-One“ atitinka „ENERGY STAR“, „EPEAT Silver“ reikalavimus ir turi 87 proc. našumo elektros energijos maitinimo šaltinį. Kompiuteryje įdiegta „HP Power Assistant“, naudojamas S3 miego nustatymų režimas, visaapimantis dizainas su temperatūros davikliais, ventiliatoriaus greičio keitimo ir energijos valdymo nustatymais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »