„Hewlett-Packard“ anonsuoja naują inovatyvių produktų liniją

Publikuota: 2013 m. spalio 28 d. pirmadienis

Kompanija „Hewlett-Packard“ pristatė naujų nešiojamųjų kompiuterių ir planšečių liniją. Tarp įrenginių – pirmasis pasaulyje nešiojamasis kompiuteris, kuriame įdiegta technologija „Leap Motion“, pirmasis „Ultrabook“ du viename be vėsinamųjų ventiliatorių, varomas ketvirtos kartos procesoriaus „Intel Core“.

„HP Spectre13 x2“ – tai nešiojamasis kompiuteris ir planšetė viename įrenginyje, pirmasis „Ultrabook“ įrenginys be ventiliatoriaus, varomas procesoriaus „Intel Haswell“. Jame įdiegta sistema „Beats Audio“, ryškus ekranas (HD 1080).

13,3 colio įstrižainės „Ultrabook HP Spectre13“ sveria tik 1,474 kg. Korpuso storis – 13,4 mm. Autonominiu režimu įrenginys gali dirbti iki 9 valandų.

Jutiklinis skydelis „HP Control Zone“, pirmą kartą pristatytas naujajame „Ultrabook HP Spectre13“, suteikia galimybę aktyviau išnaudoti „Windows 8“ galimybes. Jį pasitelkęs vartotojas galės gauti prieigą prie tokių „Windows 8“ funkcijų kaip „Charms“, „Flip and Snap“.

„HP ENVY17 Leap Motion Special Edition“ (SE) – tai pirmasis pasaulyje nešiojamasis kompiuteris, kuriame įdiegta technologija „Leap Motion“. Dėl gebėjimo priimti natūralius rankų ir pirštų judesius „Leap Motion“ galima išnaudoti žaidimuose ir pristatymuose. Įrenginys turi 44 cm įstrižainės (17,3 colio) Full HD raiškos ekraną. Naujausi procesoriai „Intel“ ir grafiniai procesoriai NVIDIA garantuoja minimalų reakcijos laiką.

„HP Chromebook14“ – pirmasis pasaulyje „Chromebook“, varomas ketvirtos kartos procesorių  „Intel“.

11,6 colio transformeryje „Pavilion11 x2“ įdiegta sistema „Beats Audio“ ir dvi Full HD raiškos internetinės kameros.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »