„Huawei“ per metus pardavė 108 mln. išmaniųjų telefonų

Publikuota: 2016 m. sausio 13 d. trečiadienis

Padariusi proveržį Kinijoje ir dabar užimdama didžiausią šios šalies rinkos dalį, per praėjusius metus „Huawei“ patikimai įsitvirtino kaip viena iš trijų didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje. 2015 metais bendrovės pajamos viršijo 20 mlrd. JAV dolerių, o nuo 2014 metų išaugo beveik 70 proc. Išmaniųjų telefonų pardavimų apimtys, palyginti su 2014 metais, padidėjo 44 proc. – bendrovė jų pardavė 108 mln. vienetų.

Išskirtinių veiklos rezultatų įmonė pasiekė skirdama didžiules investicijas į inovacijas bei į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP). „Huawei“ įsteigė 16 tyrimų laboratorijų visame pasaulyje, įskaitant tokias šalis kaip Kinija, Vokietija, Švedija, Rusija ir Indija.

2014 metais į MTEP kompanija investavo 14,2 proc. savo metinių pajamų ir įsigijo 76 687 patentus. Sukurtas inovacijas bendrovė panaudojo naujausiuose gaminiuose. Per trejus metus ji investavo 98 mln. JAV dolerių ir Prancūzijoje subūrė tyrimų komandą, sukūrusią pirmąjį vaizdo jutiklio procesorių naujausiam gaminiui – „Mate 8“ išmaniajam telefonui, suteikiančiam naudotojams galimybę daryti geresnes nuotraukas taikant greitesnio fokusavimo, padidinto ryškumo ir tikslesnių spalvų funkcijas.

Su „Mate S“ išmaniuoju telefonu šiek tiek anksčiau pristatyta „Press Touch“ technologija sulaužė dvimačio jutiklinio ekrano valdymo tradicijas. Dar daugiau – pirštų antspaudų technologija „Fingerprint 2.0“ padidino atpažinimo greitį iki 100 proc., o naudotojai itin pamėgo ekrano valdymo krumpliais funkciją. „Mate S“ išmaniųjų telefonų pardavimų apimtys per keturis mėnesius nuo išleidimo viršijo 800 tūkst. vienetų. Išmanieji telefonai „P8“ ir „Mate 7“ taip pat atnešė kompanijai sėkmę. Jų pardavimų apimtys atitinkamai siekė 4,5 mln. vienetų ir 7 mln. vienetų.

Partnerystė su žinomais prekių ženklais

„Huawei“ akcentuoja sėkmę atnešusią partnerystę su pasaulyje žinomais prekių ženklais. Bendradarbiaudama su jais, kompanija kuria aukštos kokybės plataus vartojimo įrenginius, kurie atitinka vis sumanesnių ir išrankesnių klientų lūkesčius.

Drauge su „Swarovski“ buvo sukurtas pirmasis pasaulyje moterims skirtas išmanusis laikrodis „Huawei Watch Jewel“. Tai prabangi pripažinimo sulaukusio „Huawei Watch“ versija. „Huawei Watch Jewel“ laikrodžio ciferblatą puošia 68 „Swarovski Zirconia“ kristalai, o krokodilo rašto laikrodžio dirželis yra pagamintas iš itališkos veršiuko odos, taigi prietaiso elegantiškumas nenusileidžia jo funkcionalumui.

Kurdama „M2 10.0“ planšetinį kompiuterį, kompanija suvienijo jėgas su pasaulyje pirmaujančia garso įrangos bendrove „Harman Kardon“. „Harman International“, kurios pagrindinis prekės ženklas „Harman/Kardon“, yra pasaulyje pirmaujantis namams, automobiliams ir mobiliems įrenginiams skirtų asmeninių garso sprendimų kūrėjas, sulaukęs pripažinimo dėl savo novatoriško dizaino ir sumanių idėjų. „M2“ planšetiniame kompiuteryje „Harman/Kardon“ įdiegė savo naujausią „Clari-Fi“ garso atkūrimo technologiją, kuri buvo sukurta siekiant atkurti prarastas „suspaustos“ skaitmeninės muzikos detales. Dėl šios priežasties garsas yra aiškus ir tikroviškas.

Automobilių rinkoje įmonė dirbo su tokiais savo srityje pirmaujančiais gamintojais, kaip „GM“, „Volkswagen“ ir „PSA Peugeot Citroen“ bei integravo automobilių 4G ryšio modulį ateities transporto priemonėse.

Taip pat kompanija žengė į išmaniųjų namų rinką, pristatydama „Huawei Lite OS“ operacinę sistemą, veikiančią su „Hilink“ programa, padedančia integruoti išmaniųjų prietaisų naudojimą. Bendradarbiauti pradėta su daugiau nei 60 partnerių, įskaitant „Haier“, „Midea“, „Skyworth“ ir „Broadlink“.

Praėjusiais metais daug dėmesio buvo skirta technologijų ir mados integracijai. Milano mados savaitės renginių metu drauge su „Vogue“ bendrovė pristatė pirmąjį specialios serijos laikrodį, kurio dizainą kūrė žinomas italų dizaineris Barnabas Fornasetti. Laikrodis įkūnijo bendras „Huawei“, „Vogue China“ ir „Fornasetti“ pastangas suvienyti meną, dizainą ir šiuolaikines technologijas. Be to, įmonė dirbo ir su visame pasaulyje garsiu mados fotografu Mario Testino bei topmodeliais Karlie Kloss ir Seanu O’Pry.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »