Ilgai lauktas išmanusis laikrodis „Samsung Gear S2“ pagaliau gali puošti ir lietuvių riešus

Publikuota: 2015 m. lapkričio 6 d. penktadienis

Lietuvos parduotuves pasiekė ilgai lauktas išmanusis laikrodis „Samsung Gear S2“ , turintis apvalų korpusą ir pasižymintis unikaliu valdymu, sukant laikrodžio žiedą ratu. Naujausias išmanusis laikrodis – tai siekio suteikti daugiau patogumo šiandieniniame, greitai besisukančiame pasaulyje ir kompanijos nuolat vystomų inovacijų dėvimųjų įrenginių srityje rezultatas.

„Įprasta, jog žmonės ieško paprastumo, funkcionalumo ir grožio viename. Atsižvelgdama į tai, mūsų kompanija sukūrė naują išmanųjį laikrodį, kuris atitinka visus šiuos reikalavimus ir yra daugiau nei paprastas rankinis laikrodis, rodantis valandas – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Tai yra stilingas ir funkcionalus asmeninis bendražygis, praverčiantis tiek darbe, tiek treniruotėje. Laikrodis rodo 24 valandų aktyvumo statistiką, todėl vartotojas gali matyti, kiek laiko per dieną jis praleidžia būdamas fiziškai aktyvus, leidžia stebėti progresą, susijusį su fiziniu pasirengimu. Laikrodis taip pat siunčia priminimus, kurie motyvuoja naudotoją siekti su sveika gyvensena susijusių užsibrėžtų tikslų. Kol kas tai inovatyviausias, kasdienį žmonių gyvenimą pagerinti skirtas dėvimasis įrenginys.“

Segint „Gear S2“ ant savo riešo, vos per akimirksnį galima pasitikrinti kalendorių, el. paštą, naujienas ir, prireikus, naudojantis laikrodžiu išsiųsti žinutes.

„Norint suspėti su vis greičiau besisukančiu pasauliu, labai svarbu pasirūpinti savo sveikata, - sako sporto žurnalistė ir asmeninė sporto trenerė Vlada Musvydaitė, – išmanūs dėvimi prietaisai leidžia stebėti savo kasdienę veiklą bei fizinę formą, o tai padeda palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Vienas iš geriausių dalykų man yra tas, kad išmanusis laikrodis primena, kada privalau atsigerti vandens. Jis taip pat praneša apie išsikeltus sveikos gyvensenos tikslus, stebi širdies ritmą bei skaičiuoja žingsnius. Laikrodis netgi atpažįsta, aš einu, bėgu ar važiuoju dviračiu.“

„Gear S2“ pasižymi naujomis, išskirtinėmis savybėmis. Išmanusis laikrodis turi besisukantį laikrodžio rėmelį bei „home“ ir „back“ mygtukus, kurie įspėjimus ir programėles vartotojams leidžia pasiekti greičiau. Patogumo skaitant informaciją laikrodyje suteikia ir 1.2 colio skersmens aukštos rezoliucijos ekranas.

Dėl naujausios „Tizen“ operacinės sistemos bei optimizuoto 1GHz dviejų branduolių procesoriaus, „Samsung Gear S2“ atlieka užduotis lengvai, našiai ir gali būti susiejama su visais „Android“ operacinę sistemą naudojančiais išmaniaisiais telefonais (telefonuose turi būti ne senesnė kaip 4.4 „Android“ versija ir ne mažiau 1.5 GB operacinės atminties). Tuo tarpu 2-3 dienas laikanti baterija bei belaidis įkroviklis leidžia būti pasiekiamiems visur ir visada bei nesijaudinti dėl nuolatos išsikraunančios baterijos.

Priklausomai nuo skirtingų poreikių, galima rinktis iš dviejų laikrodžio dizainų variantų – „Gear S2 classic“ ir „Gear S2“. Klasikinis modelis su juodu apvadu ir tikros odos apyranke yra sukurtas tiems, kuriems svarbus laikui nepavaldus, elegantiškas dizainas. „Gear S2“ modelis labiausiai tinka mėgstantiems minimalų ir modernų dizainą - jie gali rinktis tamsiai pilkos spalvos laikrodį su tamsiai pilka apyranke arba sidabrinės spalvos laikrodį su balta apyranke.

Lietuvoje „Gear S2“ ir „Gear S2 classic“ galima įsigyti nuo spalio 6 dienos. Laikrodžiu prekiaujama „Samsung“ parduotuvėje, esančioje prekybos centre „Ozas“, ir didžiausiose mobiliųjų operatorių bei elektronikos prekių parduotuvėse. „Gear S2“ galima įsigyti už 349 Eur, „Gear S2 classic“ – už 379 Eur.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »