Kaip išnaudoti laiką spūstyje ar laukiant gydytojo?

Publikuota: 2016 m. spalio 18 d. antradienis

„Laikas – pinigai“ –  tai bene viena populiariausių frazių šiandieniniame pasaulyje. O kaip naudingai  išnaudoti laiką, leidžiamą transporto spūstyse, laukiant parduotuvės eilėje prie kasos ar lūkuriuojant prie gydytojo kabineto? Daugelis tokiais atvejais iš kišenės išsitraukia savo išmanųjį telefoną. Jei esate vienas iš jų, užuot be tikslo naršę internete, išbandykite mobiliąsias programėles, kurios ne tik padės užpildyti laukimo valandas, tačiau ir bus naudingos saviugdai.

Kalbų mokymuisi - „Duolingo“

Tai viena geriausiai vertinamų nemokamų programėlių, skirtų mokytis užsienio kalbų: ispanų, prancūzų, vokiečių, portugalų, italų, airių, švedų, vokiečių ir anglų. Vartotojui trumpos, bet efektyvios pamokos pateikiamos žaidimo pavidalu – turbūt tai ir lemia programėlės populiarumą. Kūrėjai teigia, kad per 34 valandas, naudodamiesi „Duolingo“, pasieksite tokių pat rezultatų, kaip ir per vieną studijų semestrą universitete.

Atminčiai lavinti – „Elevate“

Programėlė norintiems lavinti koncentracijos, atminties, matematikos ar logikos įgūdžius. Joje galima rasti virš trisdešimt tam skirtų žaidimų. Kiekvienam žmogui pasiūloma asmeninė jų gebėjimų tobulinimo programa. Teigiama, kad tie, kurie naudoja „Elevate“ bent tris mėnesius, jaučiasi labiau pasitikintys savimi, gerėja jų kritinis mąstymas, auga produktyvumas.

Skaitiniams – „Goodreads“ arba lietuviška alternatyva

Tai didžiausia skaitmeninė biblioteka, talpinanti apie dvylika milijonų įvairaus žanro knygų. Čia taip pat galima rasti skaitytojų atsiliepimus, recenzijas bei įspūdžiais apie perskaitytą knygą pasidalinti su draugais. Alternatyva, mėgstantiems labiau klausytis nei skaityti – programėlė „Audioteka LT“. Čia įvarius romanus, pasakas vaikams ar asmeninio tobulėjimo vadovus galima rasti audio įrašų formatu.

Žinių pasitikrinimui – „Quiz of Knowledge

Populiari nemokama programėlė tiems, kas mėgsta viktorinas. Žaidime iš viso yra virš keturių tūkstančių klausimų, susijusių su istorija, geografija, menu, muzika, sportu ir kitomis sritimis. Programėlė veikia ir be interneto, todėl pasitikrinti savo žinias įvairiais klausimais galima bet kur ir bet kada: laukiant autobuso, geriant rytinę kavą ar laukiant savo eilės banke.

Vaiko laisvalaikiui – „Samsung Kid Mode“

Mūsų dienomis vis dažniau išmanųjį telefoną tėvai įteikia pažaisti ir savo vaikams, norėdami juos užimti. Juk vaikai kantrybės turi dar mažiau – ypač jei reikia laukti eilėje pas gydytoją ar praleisti daug laiko automobilyje. Tam, kad ir vaikams ir tėvams būtų ramiau, naudinga turėti „Samsung“ sukurtą programėlę „Kid Mode“. Tai tarsi vaiko pirmoji skaitmeninė žaidimų aikštelė, kurioje daug įvairių pramoginių bei edukacinių žaidimų. Be to, dėl specialios tėvų kontrolės funkcijos, vaikas nepasieks potencialiai žalingo arba tėvams svarbaus turinio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »