„Microsoft“ debesijos platforma „Windows Azure“ jau prieinama Lietuvoje

Publikuota: 2012 m. birželio 8 d. penktadienis

Programinės įrangos gamintoja „Microsoft“ šią savaitę paskelbė, kad debesijos sprendimų kūrimui skirta platforma „Windows Azure“ jau prieinama ir Lietuvoje.

Kartu su šia naujiena pristatomi „Windows Azure“ atnaujinimai, taip pat „Windows Azure SDK“ – programinės įrangos kūrimo įrankiai .NET, „Java“, PHP bei „Node.js“ kalboms.

Viena pagrindinių naujųjų „Windows Azure“ funkcijų – „Infrastructure as a Service“ (IaaS) galimybės, kurios leis kurti naujas ar įkelti savo sukurtas virtualias mašinas „Windows Server“ bei „Linux“ operacinių sistemų pagrindu. Taip pat pristatyta ir „Windows Azure Virtual Network“, skirta saugiam ryšiui užtikrinti tarp „Windows Azure“ debesies ir nuosavo duomenų centro.

„Microsoft“ tai pat pristatė naująją paslaugą „Windows Azure Web Sites“, leidžiančią programų kūrėjams keliais paspaudimais paleisti interneto tinklalapius, sukurtus .NET, Node.js bei PHP technologijų pagrindu. Taip pat pristatomas atnaujintas „Windows Azure“ valdymo portalas, paremtas HTML5 technologijomis.

Nuo šiol „Windows Azure“ taip pat užtikrins ir paprastą atvirojo kodo programų, tokių kaip „WordPress”, “Joomla!”, “DotNetNuke”, “Umbraco” bei “Drupal“, diegimą tiesiai iš galerijos.

Be naujųjų savybių reikšmingai papildytos ir atnaujintos jau buvusios funkcijos – pateikti suderinamumo atnaujinimai drauge su naujomis bibliotekomis, kurios skirtos „Java“ ir „Python“ programavimo kalboms. Atnaujinta ir „Windows Azure SQL Reporting“ funkcija, taip pat tokios paslaugos, kaip „Windows Azure Active Directory“, „Content Delivery Network“, „Media Services“. 

Daugiau informacijos apie naujausias „Windows Azure“ funkcijas rasite oficialiame tinklaraštyje.  „Windows Azure“ parsisiuntimams skirtas tinklalapis windowsazure.com/develop/net.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »