Naujos „Microsoft“ debesų technologijos sumažins rutinos IT darbuotojams

Publikuota: 2013 m. sausio 24 d. ketvirtadienis

Pasaulinė korporacija „Microsoft“ pristatė naujus debesijos operacinės sistemos įrankius „System Center 2012 SP1“, patobulintą „Windows Intune“ bei naujas „Windows Azure“ technologijas. Šie įrankiai palengvins įmonių kompiuterinių tinklų administratorių darbą, nes leidžia centralizuotai valdyti programas ir resursus „debesyje“, daryti serverių atsargines kopijas bei „debesyse“ talpinti didelio masto svetaines ar virtualius serverius.

„Galingi valdymo ir automatizavimo sprendimai yra kertinės mūsų vystomos debesijos operacinės sistemos savybės. Jos palengvina IT darbuotojams rutininius duomenų centrų administravimo darbus ir suteikia galimybę daugiau laiko skirti novatoriškiems sprendimams“, – sakė „Microsoft“ serverių ir valdymo įrankių rinkodaros viceprezidentas Michael Park.

Bendrovės „debesis“ ir įrenginius valdo centralizuotai

Debesijos operacinė sistema „Windows Server 2012“ ir „System Center SP1“ atnaujinimas administratoriams leidžia duomenų centrus valdyti kaip vieną sistemą ir suteikia galimybę debesijos programas ir įrankius valdyti centralizuotai. Administratorių darbą taip pat palengvina funkcija, kuri leidžia perkelti virtualias mašinas į „Windows Azure“ platformą ir valdyti jas iš „System Center“ konsolės.

Centralizuotam įrenginių valdymui „Microsoft“ pristato „Windows Intune“ paslaugą ir „System Center 2012 Configuration Manager SP1“. Su šiais naujais produktais administratoriai gali valdyti visą bendrovės stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių ūkį. Viena valdymo konsolė užtikrina saugumą, didina darbuotojų produktyvumą ir leidžia bendrovės duomenimis ir įrankiais naudotis visur su praktiškai bet kuriuo įrenginiu.

„Windows Intune“ ir „System Center Configuration Manager“ dirba kaip viena programa ir leidžia greitai ir efektyviai užtikrinti kompiuterių saugumą ir valdymo kokybę. Naujieji sprendimai puikiai dera su naujosios kartos „Windows 8“ kompiuteriais, „Windows RT“ planšetiniais kompiuteriais ir „Windows Phone 8“ išmaniaisiais telefonais. Technologija taip pat suderinama su kitomis verslo sektoriuje populiariomis platformomis.

„Verslo ir valstybės organizacijos ieško šiuolaikiškų bei ekonomiškai efektyvių IT ūkio valdymo sprendimų. Itin svarbu užtikrinti saugumą, nes darbuotojai, pasitelkę išmaniuosius įrenginius, su įmonės duomenimis dirba ir už biuro ribų. Debesų technologijos Lietuvoje darosi vis populiaresnės, todėl naujieji „Microsoft“ sprendimai turėtų sulaukti organizacijų susidomėjimo“, – sakė „Blue Bridge“ direktorius Dalius Butkus.

Debesijos operacinėje sistemoje plačios svetainių ir įrankių talpinimo internete galimybės

„Windows Server 2012“ ir „System Center 2012 SP1“ naudotojai gali kurti didelio masto debesijos paslaugas, kurios dirba su klientų duomenų centrais. Naujieji įrankiai turi „Service Provide API“, kuris leidžia – prieglobos paslaugas teikiantiems  partneriams suteikti jų klientams savitarnos paslaugas „debesyje“.

Naujosios „Windows Azure“ technologijos leidžia prieglobos paslaugų tiekėjams veikti savarankiškai ir siūlyti prieglobos paslaugas aukštos klasės svetainėms ir dedikuotas virtualias mašinas. Šios technologijos suprojektuotos taip, kad prieglobos paslaugų tiekėjai galėtų jas paprastai įkelti į savo pasiūlymus ir teikti šias paslaugas klientams.

Daugiau informacijos apie „System Center 2012 SP1“ galima rasti čia, „Windows Intune“ puslapyje.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »