„Sony“ naujienos CES 2012: nauji funkcionalūs leistuvai su „Google TV“, aukštos vaizdo ir garso kokybės namų kino sistemos, kompaktiniai fotoaparatai

Publikuota: 2012 m. sausio 11 d. trečiadienis

Visapusiškos jungtys, aukštos kokybės vaizdas ir garsas, unikalus įrenginių, turinio ir tinklo paslaugų derinys – tai bruožai, kuriais pasižymi „Sony“ gaminiai, pristatyti CES 2012 parodoje.

„Google TV“

Pirmoji išleidusi gaminius su „Google TV“ platforma 2010 metais, „Sony“ dabar jų liniją papildė nauju tinkliniu daugialypės terpės laikmenų leistuvu ir „Blu-ray Disc“ leistuvu.

Šiuos naujuosius leistuvus prie televizoriaus galima prijungti HDMI sąsaja ir jame žiūrėti didelės raiškos televizijos transliacijas, naudotis programėlėmis ir naršyti internete. Naujame nuotolinio valdymo pultelyje yra jutiklinė valdymo aikštelė, visa klaviatūra su apšvietimu iš apačios, mikrofonas paieškai balsu atlikti ir žaidimams pritaikytas trijų ašių judesio jutiklis, kuris padeda lengvai ir intuityviai valdyti įrenginį.

Greita paieškos sistema sujungia televizijos programų, interneto turinio tokio, kaip „YouTube“, paieškos rezultatus ir bendrai juos pateikia. Su naujausia „Google TV“ versija, interneto svetainės ar programėlės gali būti matomos tame pačiame ekrane ir vienu metu su televizijos transliacijomis. Be to, vartotojai gali mėgautis daugiau kaip 2000 programėlių iš „Android Market“, skirtų žaidimams, muzikai, sportui, naujienoms, tarp kurių yra ir 50  programėlių, sukurtų ir optimizuotų televizijai.

Naująjį tinklinį daugialypės terpės laikmenų leistuvą planuojama išleisti 2012 metų pavasarį, o „Blu-ray Disc“ leistuvą – vasarą, pirmiausia Šiaurės Amerikoje ir Europoje, vėliau pateikiant kitoms šalims ir regionams.

Tam tikri 2012 metų „Bravia“ televizorių modeliai taip pat turės sklandžias sąsajas, padėsiančias patogiau naudotis „Google TV“.

Mobiliosios programėlės sustiprina įtaisų tarpusavio ryšius

Mobiliosios programėlės „Android“ įtaisams, kaip „Sony Tablet“ planšetiniams kompiuteriams ir „Xperia“ telefonams, taip pat „iPad“ ir „iPhone“, praturtina įrenginių tarpusavio sąsajas. Naudojantis „Media Remote“ programėle, galima interneto svetainę, kuri naršoma mobiliajame telefone, perkelti į televizorių arba atvirkščiai.

Tuo tarpu „TrackID“ ieško ir atpažįsta muzikos kūrinius pagal trumpą ištrauką, išgirstą televizijos transliacijose, srautiniuose vaizdo įrašuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose esančiame turinyje. Ši programėlė taip pat gamykliškai įdiegta NSZ-GS7 ir NSZ-GP9 leistuvuose.

„Blu-ray Disc“ leistuvai

Naujieji „Sony Blu-ray Disc“ leistuvai ir namų kino sistemos suteiks dar daugiau gerų potyrių.

Pirmiausia tai vaizdas, kuris yra dar ryškesnis ir aiškesnis, nepriklausomai nuo to, ar tai „Blu-ray Disc“, ar DVD įrašytas filmas, įrašyta TV laida, net ir „YouTube“ įrašai yra pagerinami iki HD kokybės.

Vaizdo gurmanams patiks BDP-S790 modelio „Blu-ray Disc“ leistuvas, kuris gali kilstelėti filmų raišką iki skaitmeninio kino lygio – „Digital Cinema 4K“. Tai yra kita didelės raiškos karta – ji pateikia 4x geresnę raišką, nei šiandieninė „Full HD“ (1920x1080).

Nauji garso standartai

Naujosios „Sony“ namų kino sistemos taip pat pasižymi lygesniu, švaresniu garsu. Jose yra įtraukta funkcija, leidžianti palaikyti vienodą, komfortišką garsą automatiškai pakoreguodama staigius pagarsėjimus, taip pat ir reklamos intarpų metu. Orientuojantis į dialogo, o ne sprogimo ar kitų garsių efektų garsumo lygį, galima geriau sekti svarbius siužeto vingius.

Patobulinta automatinė garso kalibracija – tai dar viena esminė funkcija, leidžianti mėgautis idealiu garsu, nepriklausomai nuo to, kur išdėstyti garsiakalbiai. Kadangi su dauguma „Sony“ namų kino sistemų modelių komplektuojami belaidžiai galiniai garsiakalbiai, įrangą išdėstyti yra kur kas paprasčiau, nes reikia mažiau kabelių.

Visos N serijos namų kino sistemos yra komplektuojamos su inovatyviais „Magnetic Fluid“ garsiakalbiais. Jie ne tik perteikia garsą praktiškai be iškraipymų ir trikdžių, bet taupiau vartoja energiją ir yra kompaktiškesni.

„Cybershot“

„Sony“ pristatė ir keturis naujus kompaktinius fotoaparatus „Cyber-shot“ W630, W620, W610 ir S5000, kuriais lengva išgauti aukštos kokybės, įdomius vaizdus.

„Cyber-shot“ W620, W610 ir S5000 modeliuose naudojama „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo sistema padeda sumažinti vaizdo „suliejimą“, atsirandantį dėl sujudėjusių rankų.

Optinė „SteadyShot“ sistema, naudojama W630 modelyje yra patobulinta, todėl su fotoaparato drebėjimu susidoroja dar efektyviau, kai filmuojama HD raiška labai priartinus ar fotografuojama.

Naujas „360 Sweep Panorama“ panoraminis fotografavimo režimas, esantis visuose naujuose modeliuose, padeda lengvai aprėpti plačius peizažus, miesto vaizdus ir dar daugiau – tereikia, spustelėjus užrakto mygtuką, sklandžiai objektyvu „peržvelgti“ visą panoramą ir serijiniu būdu nufotografuoti vaizdai automatiškai sujungiami į vieną, stulbinamą 360 laipsnių vaizdą aprėpiančią nuotrauką.

Geriau užfiksuoti vaizdą padeda „Intelligent Auto“ („iAUTO“) funkcija, atpažįstanti iki 33 skirtingų fotografavimo situacijų – nuo portretų iki prietemos vaizdų. „Cyber-shot“ automatiškai pritaiko ekspoziciją ir sureguliuoja kitus fotoaparato nustatymus, kad daug nesirūpinant, pavyktų gauti aiškias nuotraukas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »