Sukurta „Pic3D“ plėvelė

Publikuota: 2011 m. liepos 1 d. penktadienis

Japonijos bendrovė „Global Wave“ pagamino specialią plėvelę, kurią užklijavus ant įprastinio skystųjų kristalų ekrano galima matyti erdvinį 3D vaizdą. Pavadinta ji „Pic3D“.

Šios plėvelės veikimo principas paremtas vadinamuoju laiptuotų lęšių efektu. Gamintojų teigimu, plėvelė praleidžia 90 proc. šviesos srauto, o jos apžvalgos kampas siekia iki 120 laipsnių. Taigi, tam, kad pamatytume 3D vaizdą, specialių akinių nebereikia.

„Global Wave“ planuoja gaminti šią plėvelę 12,1 colių (1280×800 vaizdo taškų), 15,6 colių (1366×768), 21,5 colių (1920×1080) ir 23 colių (1920×1080) dydžio ekranams. Be to, bus pasiūlyti „Pic3D“ formatai, tinkantys „iPad 2“ planšetiniams kompiuteriams, „iPhone“ telefonams ir „iPod touch“ grotuvams.

Kad būtų galima matyti 3D vaizdą, reikės įdiegti specialią programinę įrangą (tinkamą „Windows“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms). Pranešama, kad „Pic3D“ rinkoje pasirodys rugpjūčio mėnesį. Plėvelės kaina, priklausomai nuo dydžio, sieks nuo 25 iki 186 JAV dolerių.

Šaltinis: naujienu-srautas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »