„Gemalto“ ir „Sequans“ kartu kuria daiktų interneto technologijas

Publikuota: 2016 m. lapkričio 4 d. penktadienis

Skaitmeninės apsaugos srities lyderė bendrovė „Gemalto“ ir mikroschemų gamintoja „Sequans Communications SA“ parodoje „GSMA Mobility Live!“ pristatė kartu sukurtą technologiją „Cat M1“, skirtą daiktų internetui (IoT).

Technologija padeda taupyti elektros energiją ir pratęsti į daiktų internetą sujungtų įrenginių gyvavimo ciklą. „Cat M1“ puikiai veikia net mažo pralaidumo tinkluose, kurie jungia signalizacijos sistemas, intelektinius skaitiklius, įvairius jutiklius.  

Nauja mažai energijos reikalaujanti plačiajuosčio ryšio technologija LTE–M sudaro ryšio operatoriams galimybę gauti dideles pajamas iš milijardų prie interneto prijungtų daiktų.

Demonstruojant „LTE–M“ technologiją buvo naudojamas „Gemalto“ belaidžio ryšio modulis ir „Cat M1“ su „Sequans Monarch“ mikroschema, kuri garantuoja mažą elektros poreikį IoT tinkluose. Modulis jungiamas su „Cat M1 per kompanijos „Ericsson“ standartinę bazinę stotį „RBS6000“. Toks technologinis sprendimas gali palaikyti daugiau nei dešimt vieno įrenginio LTE juostos dažnių.

„Ateities kartos technologijos LTE potencialas plečiant IoT rinką atveria milžiniškas galimybes mažai galingiems prietaisams su „Cat M1“ veikti mažo pralaidumo tinkluose, – teigia vyresnysis „Gemalto“ viceprezidentas M2M srityje Andreas Haegele. – „Gemalto“ kartu su  bendrove „Sequans“ ir toliau sieks kurti pažangius sprendimus daiktų interneto srityje, kurie skatina rinką judėti pirmyn.“

Maitinimo kontrolė leidžia standartiniams įrenginiams veikti prijungtiems prie daiktų interneto ilgiau nei 10 metų. Laukiama, kad belaidžiai „Gemalto“ moduliai pasirodys rinkoje jau 2016 m. ketvirtajame ketvirtyje.

Šaltinis: sequans.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »