Lietuvos jaunimas automobilius draudžia internetu

Publikuota: 2013 m. balandžio 16 d. antradienis

Draudikų statistika rodo, kad mūsų šalies jaunimas privalomąjį vairuotojų draudimą dažniausiai perka internetu. Draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ duomenimis, 60 proc. apsidraudusiųjų internetu yra žmonės iki 35 metų.

„Internetas jauniems žmonėms tampa pagrindiniu draudimo kanalu. Tai mums leidžia sparčiai auginti internetu sudaromų draudimo sutarčių skaičių. Kartu tai skatina perkelti į internetą vis daugiau draudimo paslaugų – pavyzdžiui, sutekti klientams galimybę internetu pranešti apie draudžiamąjį įvykį“, – teigė „PZU Lietuva“ Naujų kanalų plėtros vadovas Tomas Juknevičius.

Per 2013 m. pirmąjį ketvirtį bendra „PZU Lietuva“ draudimo internetu apyvarta ūgtelėjo 60 proc., ir net 75 proc. internetu automobilius apsidraudusių klientų čia vėl sugrįžta atnaujinti sutarčių.

Jis atkreipė dėmesį, kad draudimas internetu šiandien iš kompiuterių persikelia į mobiliuosius įrenginius. 2013 m. pradžioje draudimo svetainės epzu.lt lankytojų srautas iš mobiliųjų įrenginių išaugo 134 proc.

T.Juknevičiaus teigimu, auga ir specialios draudimo programėlės išmaniesiems telefonams populiarumas. „Programėle „PZU pagalba“ ypač praverčia atsitikus draudžiamajam įvykiui, kai mobiliuoju įrenginiu klientas gali greitai nustatyti tikslią įvykio vietą ir išsikviesti pagalbą“, – pasakojo „PZU Lietuva“ ekspertas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »