„m.Ticket“ jau naudojasi daugiau nei 7000 viešojo transporto keleivių

Publikuota: 2014 m. liepos 9 d. trečiadienis

Vilniuje, pirmajame regione, autobuso ir troleibuso keleiviai gali atsiskaityti už kelionę išmaniuoju telefonu. Vos prieš dvi savaites pristatyta naujove – bilietu išmaniajame telefone „m.Ticket“ – jau naudojasi daugiau nei 7 tūkstančiai viešojo transporto keleivių.

„Tai patogi Vilniečio kortelės alternatyva. Viešojo transporto keleiviai puikiai įvertino šią naujovę ir aktyviai pradėjo ja naudotis. Papildomai nereikia pirkti Vilniečio kortelės, pakanka nemokamai parsisiųsti programėlę į savo mobilųjį telefoną“, – sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Programėlėje taip pat galima suplanuoti kelionės maršrutą bei įvertinti kelionės kokybę – jos saugumą, punktualumą, pažymėti ar švaru transporto priemonėje, taip pat yra galimybė ir surašyti papildomus komentarus.

„Siekiame, kad kelionės viešuoju transportu ir bilietų įsigijimas būtų kaip įmanoma paprastesnis ir keleiviai dažniau rinktųsi viešąjį transportą. Programėlė „m.Tikcet“ – viena iš daugelio priemonių darant Vilniaus transportą patogesniu. Tikimės, kad šią programėlę savo telefonuose turės ir tie, kurie dažniau renkasi keliones automobiliu“, – sako Modesta Gusarovienė, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ atstovė.

Susimokėti už viešojo transporto bilietus programėlėje „m.Ticket“ galima per elektroninę bankininkystę, taip kaip įprasta perkant internetu. Šiuo metu galima sumokėti iš didžiųjų bankų sąskaitų DNB, SEB, „Swedbank“, „Nordea“.

Tikimasi, kad dar šiais metais įsigyti bilietą naudojantis „m.Ticket“ bus galima ir per mobiliojo operatoriaus sąskaitą.

„m.Ticket“ gali naudotis visi į savo išmaniuosius telefonus atsisiuntę nemokamą specialią programėlę iš „App store“ (iOS operacinei sistemai) ar „Google Play“ („Android“ operacinei sistemai).

Šaltinis: vilnius.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »