Amerikos žaidėjų populiacija mažėja

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 16 d. sekmadienis

Šaltinis: ucc.lt

Žmonių, žaidžiančių kompiuterinius žaidimus, skaičius Jungtinėse Amerikos Valstijose nuolat mažėja. Tokius duomenis pateikė NPD tyrimų grupė, nustačiusi, kad visų žaidimų segmentų įtraukiant ir mobiliuosius, „online“ ir parsisiunčiamus žaidimus auditorija vis nyksta.

Rinkos tyrimas „Žaidėjų segmentacija 2012: naujas žaidėjų veidas” parodė, kad 211,5 milijonai žmonių JAV 2012 metais žaidžia kompiuterinius žaidimus. Tai yra beveik du trečdaliai šalies populiacijos, bet beveik 12 milijonų (5 proc.) mažiau, nei 2011–aisiais.

Dauguma žaidimų segmentų, kuriuos NPD stebėjo, patvirtino hipotezę, kad konsolės žaidėjai, lengvų PC žaidimų vartotojai, taip pat vaikiškų žaidimų žaidėjai yra labiausiai nuo vartotojų rato traukimosi nukentėjusios rinkos. Vaikų žaidimų auditorija sumažėjo 17,4 milijonais žmonių.

Kaip bebūtų, virtualūs žaidėjai (tai yra tie, kurie žaidžia parsisiunčiamus ir „online“ žaidimus) taip pat mobiliųjų žaidimų žaidėjų populiacija ženkliai padidėjo. Mobiliųjų žaidimų kategorija šiuo metu sudaro didžiausią dalį iš visų rūšių žaidimų (sudaro 22 proc. viso reitingo, užgožę ir konsolės žaidimus).

NPD tyrimų grupės analitikė, Anita Frazier sako, kad tokie žaidimų auditorijos šuoliai jai nekelia nuostabos. Pasak A. Frazier, tokiems rinkos pokyčiams didelę įtaką daro ilgas konsolės žaidimų kartos gyvavimo ciklas ir sparčiai auganti išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pasiūla.

Pasikeitimai rinkoje įvyko industrijos kaina. Pasak NPD analitikų, konsolės žaidėjai išleido daugiau pinigų mažmeninėje prekyboje, nei visų kitų kompiuterinių žaidimų segmentai per pastaruosius tris mėnesius. Vidutiniškai vienas žaidėjas per šį laiko periodą išleisdavo apie 65 JAV dolerius, kuomet kitų segmentų vidutinis vartotojas išleisdavo iki 48 JAV dolerių.

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Bilas Gatesas siūlo apmokestinti robotus

„Microsoft“ įkūrėjas Bilas Gatesas pareiškė, kad dirbantys robotai turi taip pat mokėti mokesčius kaip ir įprasti darbuotojai. skaityti »

Valentino dieną žmonės išlaidauja vis daugiau

Per paskutiniuosius trejus metus pasaulio žmonių išlaidos prieš šv. Valentino dieną išaugo 49 proc., o finansinių operacijų skaičius padidėjo net 73 proc. skaityti »

„Skype“ kviečia siųsti meilės sveikinimus

Valentino dienos proga „Microsoft“ pasiūlė savo pokalbių programos „Skype“ naudotojams naujus vaizdo atvirukus, kurie padės išreikšti savo mintis per nuotolį. skaityti »

Išmanųjį laikrodį bus galima valdyti kvėpavimu

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė technologiją „Whoosh“, kuri leidžia žmogui kontroliuoti išmanųjį laikrodį savo kvėpavimu. skaityti »

Robotų kūnas jus šilumą

Grupė inžinierių iš Italijos, JAV ir Šveicarijos sukūrė temperatūrai jautrią medžiagą, kuri leidžia robotams justi šilumą visu kūno paviršiumi. skaityti »

Australijos oro uostuose nebebus tikrinami pasai

Australijos valdžia nusprendė šalies oro uostuose atsisakyti pasų tikrinimo procedūros. skaityti »

Kinijoje sukurtas robotas-žurnalistas

Kinijoje sukurtas robotas-žurnalistas parengė pirmą straipsnį žurnalui „Southern Metropolis Daily“ apie Naujųjų metų keliones. skaityti »

Ateityje automobiliai tieks elektrą ir augins daržoves?

Šiuolaikiški automobilių gamintojų pasiūlymai ir ateities prognozės. skaityti »

Dangoraižis valys miestą nuo smogo

Tarptautinė inovacijų technologijų bendrovė „Arconic“ sukūrė 4,8 km aukščio dangoraižio projektą, kurio tikslas – pastatyti pastatą, gebantį „sugerti“ miesto smogą. skaityti »

Sukurta planšetė silpnaregiams

Pradedančioji įmonė BLITAB sukūrė planšetę, skirtą silpnai matantiems ir akliesiems. skaityti »