Dizaineris į elektroninę prekybą žengia su lininiais džinsais

Publikuota: 2014 m. liepos 31 d. ketvirtadienis

Giedriaus Šarkausko dizaino studijos UAB „Lino kopos“ didžioji pajamų dalis jau daugiau nei 10 metų yra gaunama iš lininių pret-a-porter drabužių eksporto, tai sudaro iki 80% įmonės įplaukų. Vasarą įmonės veiklą papildė nauja kryptis, kuria siekiama įsitvirtinti tose šalyse, kur prekinis ženklas „Giedrius“ iki šiol buvo mažai žinomas. Tai – lininių rūbų, džinsų ir aksesuarų asortimentas, siūlomas elektroninėje parduotuvėje giedrius.com.

„Vartotojai, pasisotinę milžiniška masinės produkcijos pasiūlos lavina, vis dažniau gręžiasi į sąmoningą madą, vertindami kokybę, originalumą. Jiems norisi žinoti, kur, kieno rankomis ir kaip produktai yra kuriami“, – kalba UAB „Lino kopos“ direktorė Aušra Kartanienė.

Prekinio ženklo GIEDRIUS gaminius vertina Japonijos, Vokietijos, Kanados, Skandinavijos šalių pirkėjai. Ištikimi G. Šarkausko klientai pastebi, kad nešiojant jo kurtus lino rūbus aplanko ypatingas jausmas, lyg būtum aprengęs ir savo sielą.

Elektroninės parduotuvės širdimi pasirinktas naujas kūrinys – lininiai džinsai, kurių idėja bei technologinis įgyvendinimas yra itin inovatyvus sprendimas. Tai įkvėpė įmonę plėstis – tapti elektroninės komercijos žaidėju. „Neplanavome eiti į elektroninės komercijos verslą tik todėl, kad „taip visi daro“. Ieškojome kūrinio, kuriuo galėtume pabrėžti dizainerio vizijos išskirtinumą bei modernumą“, – teigia A. Kartanienė.

Elektroninė parduotuvė giedrius.com visų pirma skirta užsienio rinkoms, atsižvelgiant į elektroninės prekybos rinkos tendencijas. Lietuvoje pirkėjai gali užsisakyti drabužius „Lino kopų“ studijoje, o skleisti „lino idėją“ pasaulyje tiesioginio kanalo trūko.

Prekės ženklą „Giedrius“ užsienio šalyse atstovauja partneriai, jie ir renkasi asortimentą. „Savo ruožtu elektroninėje parduotuvėje siūlysime originalius, drąsius, įdomesnius rankų darbo kūrinius, atsižvelgdami į pasaulines tendencijas. Pristatysime liną ir kaip gatvės mados dalį“, – sako UAB „Lino kopos“ direktorė A. Kartanienė.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »