Festivalis „Game City“

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 15 d. šeštadienis

Šaltinis: ucc.lt

Festivalis „Game City“ – didžiausias nepriklausomas video žaidimų festivalis Europoje, kurį organizuoja Notingemo Trento universitetas Anglijoje. Šiais metais festivalis vyks jau septintąjį kartą ir suburs video žaidimų kūrėjus, mėgėjus ir profesionalus į vieną vietą spalio 20 – 27 dienomis.

Pernai metais festivalis per keturias dienas sulaukė 45 000 lankytojų, šiais metais tikimasi jį surengti dar didesnį, įdomesnį ir pritraukti dar daugiau lankytojų. Lankymasis festivalyje yra nemokamas su tam tikromis išlygomis (kai kuriems naktiniams renginiams ar peržiūroms reikalingas minimalus mokestis). Visų amžiaus grupių atstovai ras ką veikti ir ką pamatyti festivalyje. Netrukus oficialiame festivalio tinklapyje bus paskelbta programa.

Kaip teigia „Game City“ organizatoriai, jie siekia pažvelgti į žaidimus iš įvairių perspektyvų, nes žaidimai nėra tik pramogai, jie skirti ir mokymuisi, ir mokymui, be abejo motyvacijai ir įkvėpimui. Šiais metais siekiama festivalį surengti tokį, kad jis įtrauktų kuo daugiau žmonių. Tai bus unikalus tyrinėjimas, ką video žaidimai iš tikrųjų reiškia žmonėms, kurie juos žaidžia ir tiems, kurie juos kuria.

Notingemo Trento universitetas skiria daug dėmesio kūrybinėms industrijoms, žaidimų kultūrai – jo įgyvendinamų projektų sąraše ne tik „Game City“ festivalis, bet ir „Game City Nights“, „ITAG“ (Interaktyvių technologijų ir žaidimų konferencija), bei projektas Nacionalinis žaidimų archyvas, vykdomas bendradarbiaujant kartu su Nacionaliniu medijų muziejumi. Apskritai universitetas stovi pačiame pionierių priekyje, kurie pradėjo nagrinėti tokias temas kaip interaktyvių technologijų įtaka visuomenei ir pan.

 

 

Šaltinis: ucc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Vaizdo žaidimai – daugiau nei vien pramoga: kodėl naudinga žaisti?

Kiekvienas žaidimas gali pasitarnauti ir kaip edukacijos šaltinis, įsitikinusi žaidimų kūrėjų įmonės „SneakyBox“ verslo plėtros vadovė Eglė Čiuoderienė. Pasak specialistės, skirtingi žaidimai padeda ugdyti loginį, kritinį, strateginį mąstymą, lavina atmintį, kūrybiškumą ir dar da... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »