Negalintiems gyventi be išmaniojo – kaip nepasirodyti nemandagiems?

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 24 d. pirmadienis

Kad ir ką šiais laikais galima išdarinėti, turint išmaniuosius telefonus, svarbiausia, kad šie išlieka pagrindine, ryšį su mums svarbiais žmonėmis ir pasauliu palaikančia, priemone. Kita vertus, nuolatinis žvilgčiojimas į telefoną gali gerokai sugadinti jūsų įvaizdį, todėl reikėtų laikytis naudojimosi išmaniuoju telefonu etiketo.

Nespoksokite į ekraną

Ką čia slėpti, daugelis iš mūsų priklausomi nuo išmaniųjų telefonų ir kartais, veikiami nesuvokiamos XXI-ojo amžiaus inercijos, jį išsitraukiame visai ne laiku – pietaujant su mergina, susitikime, pamokose ar net laidotuvėse.

Bendrovės „Samsung”  tyrimai rodo, kad daugiau nei trys ketvirtadaliai visų naudotojų mano, jog nėra mandagu nuolat tikrinti informaciją mobiliajame telefone, kita vertus, tuo pat metu jie norėtų būti pasiekiami, juk niekada nežinai, kas gali nutikti.

Žmonės, kurie nenori pasirodyti nemandagūs, tačiau negali nesitikrinti savo telefono, dažniausiai laiko jį šalia, pavyzdžiui, ant stalo, tačiau apverstu ekranu. Ne daug telefonų gamintojų skuba siūlyti išeitis iš tokių situacijų, tačiau nuolatinių inovacijų galimybės vis tik nuteikia optimistiškai. Žmonės, besinaudojantys lenktus šonus turinčiais telefonais gali matyti visus praleistus skambučius ir žinutes net ir telefonui gulint apverstu ekranu.

Tylos!

Vienas iš gana erzinančių dalykų, krūptelti, kai, pavyzdžiui, stebint spektaklį teatre, iš nepažįstamojo telefono savo hitą „Baby“ pradeda dainuoti Justinas Bieberis. Lygiai taip pat kažką gali suerzinti ir jūsų skambutis, todėl nepamirškite tokiose vietose, kaip kino teatras, koncertai, vaidinimai ar juo labiau paskaitos bei seminarai, išjungti savo telefono grasą.

Jeigu skambučio praleisti negalima ir tenka atsiliepti, pasistenkite tyliai išeiti į kitą patalpą, kur galėsite atsiliepti.

Turėkite ausines

Puiku, kai išmaniajame telefone galima laikyti šimtus mėgstamų dainų, kurių pasiklausyti galima bet kada, kada tik kyla noras. Kita vertus, jūsų norai bei muzikos skonis ne visada sutampa su praeivių gatvėje, todėl šiam tikslui nepamirškite naudoti ausines.

Vis daugiau žmonių įsigyja belaides ausines, kurias prijungti prie savo įrenginio užtenka bluetooth ryšio. Su jomis patogu sportuoti, atlikti kasdienius namų ruošos darbus, vairuoti, o svarbiausia, kad tokiu būdu muzikos besiklausantis žmogus, netrukdo šalia esantiems žmonėms.

Naudokitės išmaniuoju laikrodžiu

Dar viena išeitis, leidžianti rečiau traukti telefoną iš rankinės ar kišenės – įsigyti išmanųjį laikrodį. Toks įrenginys yra susiejamas su išmaniuoju telefonu, todėl, priklausomai nuo modelio, jame galima atlikti įvairius veiksmus: perskaityti žinutes, elektroninius laiškus, matyti įeinančius skambučius ir panašią informaciją.

Tokius laikrodžius mėgsta ne tik aktyviai dienas leidžiantys sportininkai, tačiau ir verslo atstovai – jais patogu naudotis susitikimų metu ar vykstant į verslo keliones, o svarbiais momentais leidžia nežvilgčioti į telefoną.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »