Negalintiems gyventi be išmaniojo – kaip nepasirodyti nemandagiems?

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 24 d. pirmadienis

Kad ir ką šiais laikais galima išdarinėti, turint išmaniuosius telefonus, svarbiausia, kad šie išlieka pagrindine, ryšį su mums svarbiais žmonėmis ir pasauliu palaikančia, priemone. Kita vertus, nuolatinis žvilgčiojimas į telefoną gali gerokai sugadinti jūsų įvaizdį, todėl reikėtų laikytis naudojimosi išmaniuoju telefonu etiketo.

Nespoksokite į ekraną

Ką čia slėpti, daugelis iš mūsų priklausomi nuo išmaniųjų telefonų ir kartais, veikiami nesuvokiamos XXI-ojo amžiaus inercijos, jį išsitraukiame visai ne laiku – pietaujant su mergina, susitikime, pamokose ar net laidotuvėse.

Bendrovės „Samsung”  tyrimai rodo, kad daugiau nei trys ketvirtadaliai visų naudotojų mano, jog nėra mandagu nuolat tikrinti informaciją mobiliajame telefone, kita vertus, tuo pat metu jie norėtų būti pasiekiami, juk niekada nežinai, kas gali nutikti.

Žmonės, kurie nenori pasirodyti nemandagūs, tačiau negali nesitikrinti savo telefono, dažniausiai laiko jį šalia, pavyzdžiui, ant stalo, tačiau apverstu ekranu. Ne daug telefonų gamintojų skuba siūlyti išeitis iš tokių situacijų, tačiau nuolatinių inovacijų galimybės vis tik nuteikia optimistiškai. Žmonės, besinaudojantys lenktus šonus turinčiais telefonais gali matyti visus praleistus skambučius ir žinutes net ir telefonui gulint apverstu ekranu.

Tylos!

Vienas iš gana erzinančių dalykų, krūptelti, kai, pavyzdžiui, stebint spektaklį teatre, iš nepažįstamojo telefono savo hitą „Baby“ pradeda dainuoti Justinas Bieberis. Lygiai taip pat kažką gali suerzinti ir jūsų skambutis, todėl nepamirškite tokiose vietose, kaip kino teatras, koncertai, vaidinimai ar juo labiau paskaitos bei seminarai, išjungti savo telefono grasą.

Jeigu skambučio praleisti negalima ir tenka atsiliepti, pasistenkite tyliai išeiti į kitą patalpą, kur galėsite atsiliepti.

Turėkite ausines

Puiku, kai išmaniajame telefone galima laikyti šimtus mėgstamų dainų, kurių pasiklausyti galima bet kada, kada tik kyla noras. Kita vertus, jūsų norai bei muzikos skonis ne visada sutampa su praeivių gatvėje, todėl šiam tikslui nepamirškite naudoti ausines.

Vis daugiau žmonių įsigyja belaides ausines, kurias prijungti prie savo įrenginio užtenka bluetooth ryšio. Su jomis patogu sportuoti, atlikti kasdienius namų ruošos darbus, vairuoti, o svarbiausia, kad tokiu būdu muzikos besiklausantis žmogus, netrukdo šalia esantiems žmonėms.

Naudokitės išmaniuoju laikrodžiu

Dar viena išeitis, leidžianti rečiau traukti telefoną iš rankinės ar kišenės – įsigyti išmanųjį laikrodį. Toks įrenginys yra susiejamas su išmaniuoju telefonu, todėl, priklausomai nuo modelio, jame galima atlikti įvairius veiksmus: perskaityti žinutes, elektroninius laiškus, matyti įeinančius skambučius ir panašią informaciją.

Tokius laikrodžius mėgsta ne tik aktyviai dienas leidžiantys sportininkai, tačiau ir verslo atstovai – jais patogu naudotis susitikimų metu ar vykstant į verslo keliones, o svarbiais momentais leidžia nežvilgčioti į telefoną.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »