Darbdaviams – įrankis rinktis darbuotojus iš 25 šalies aukštųjų mokyklų

Publikuota: 2016 m. lapkričio 7 d. pirmadienis

Lapkričio 8 d., antradienį, Vilniaus universitete (VU) bus pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema Karjera.lt, jungianti 25 šalies aukštąsias mokyklas ir daugiau nei 100 tūkst. studentų.

VU studijų prorektoriaus doc. dr. Valdo Jaskūno teigimu, naujasis karjeros valdymo įrankis studentams suteiks galimybę patogiau rinktis būsimą darbovietę, o darbdaviams – greičiau atrasti jų poreikius atitinkančius studentus, stebėti situaciją darbo rinkoje.

„Džiugu, kad bendromis pastangomis sukūrėme naują, lankstų įrankį, kuris suteiks daugiau galimybių studentams rasti jų kvalifikaciją atitinkantį ir jiems patinkantį darbą. Naudojantis juo, universitetų, rengiančių jaunus talentus darbo rinkai, ir darbdavių bendradarbiavimas bus kur kas efektyvesnis“, – sako VU studijų prorektorius doc. dr. V. Jaskūnas.

Naujojoje karjeros valdymo informacinėje sistemoje Lietuvos darbdaviai galės skelbti informaciją apie savo organizaciją, laisvas darbo ir praktikos vietas visų šalies aukštųjų mokyklų studentams. Darbdaviams sistema leis analizuoti įvairius duomenis, kurie padės jiems atsirinkti potencialius darbuotojus ar praktikantus ir tiesiogiai su jais susisiekti. Sistemos autorių teigimu, tai padės taupyti lėšas, skirtas darbuotojų paieškai.

„Kviečiame visus Lietuvos darbdavius prisijungti prie šios abipusiškai naudingos iniciatyvos ir taip atsirinkti potencialius ateities lyderius“, – ragina VU partnerystės su darbdaviais koordinatorė Viktorija Bražiūnaitė. Šiuo metu sistemoje yra užsiregistravusios 539 įmonės ir daugiau kaip 14 tūkst. studentų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »