Finansinio raštingumo olimpiadoje varžysis daugiau kaip šimtas komandų

Publikuota: 2011 m. spalio 26 d. trečiadienis

Pirmoje Finansinio raštingumo olimpiadoje užsiregistravo ir pirmąją užduotį atliko 129 komandos iš skirtingų Lietuvos miestų. Internetinės svetainės www.fro.lt lankytojai jau gali peržiūrėti Olimpiados dalyvių pirmajame etape atliktas užduotis ir balsuoti už labiausiai patikusią komandą.

Internetinio puslapio www.fro.lt lankytojai simpatijas geriausiai užduotį atlikusiai komandai galės išreikšti iki lapkričio 6 d. Lankytojams balsuojant už pirmojo etapo užduotis, dalyviai atliks antrojo etapo užduotį, kur turės pademonstruoti žinias, kaip uždirbti pinigų.

„Džiaugiamės komandų aktyvumu ir išradingumu. Skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių, įvairaus amžiaus komandos pirmajame etape rodė savo žinias apie pinigų taupymą. Komandas, kurios pateks į finalą, sužinosime po trijų etapų, tačiau jau dabar matome, kad vaikai mielai dirba komandoje, dalinasi savo patarimais, nori tobulėti ir nugalėti”, - sako Gerimanta Stankutė, Danske banko Socialinės veiklos ir edukacinių projektų vadovė.

Į Olimpiados finalą pateks komandos, per tris etapus surinkusios daugiausiai internetinės svetainės lankytojų balsų, ir pelniusios aukščiausius Komisijos įvertinimus. Olimpiados dalyvių atliktas užduotis vertins Finansinio savarankiškumo mokyklos direktorius Žilvinas Jančoras, Socialinės komunikacijos instituto direktorė prof. dr. Giedrė Kvieskienė, Danske banko socialinės veiklos ir edukacinių projektų vadovė Gerimanta Stankutė, Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, Lietuvos Respublikos Finansų ministrė Ingrida Šimonytė ir Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

„Dalyvių laukia dar du Olimpiados etapai, kur jie turės įrodyti, ką žino ir kaip moka elgtis su pinigais. Žinių patikrinimą ir geras emocijas Olimpiada garantuoja ne tik dalyviams. Visi svetainės www.fro.lt lankytojai, atiduodami balsą už geriausiai atliktas užduotis, taip pat galės daugiau sužinoti, kaip galima taupyti pinigus”, - sako Žilvinas Jančoras, Finansinio savarankiškumo mokyklos direktorius.

Finansinio raštingumo olimpiadą organizuoja Danske bankas kartu su Finansinio savarankiškumo mokykla. Olimpiados partneriai - Lietuvos bankas, Lietuvos Respublikos Finansų ministerija bei Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »