Iššūkis Lietuvos studentams – verslo konkursas „Creative Shock‘13“

Publikuota: 2013 m. spalio 14 d. pirmadienis

Jau šį mėnesį Lietuvos studentai turės galimybę universitete įgytas žinias pritaikyti globaliu mastu – prasidėjo registracija į tarptautinį verslo situacijų konkursą studentams „Creative Shock'13“. Jo dalyviams teks spręsti strateginio valdymo bei marketingo problemas vienai didžiausių pasaulyje socialinių organizacijų iš Filipinų „Gawada Kalinga“. Taip pat, pasitelkus kūrybingumą bei inovatyvumą Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) inicijuotoje užduotyje „LiMA Kūrybiškumo iššūkis“ ruošti marketingo strategijas Baltijos šalių socialiniams verslams bei organizacijoms. Tokią galimybę spręsti realias verslo situacijas ir prisidėti prie visuomenės gerovės didinimo akademiniam jaunimui suteikė konkurso organizatoriai – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų konsultacinis klubas ir šio universiteto Studentų atstovybė.

„Creative Shock'13“ konkurso metu studentai susipažins su vis didesnį populiarumą įgaunančiu verslo modeliu – socialiniu verslu. Spęsdami tikras socialinio verslo problemas, jie gilins savo konsultacines ir analitines žinias. Visas užduotis konkurso dalyviams parengė Studentų konsultacinis klubas, vienijantis ISM studentus, besidominčius strateginiu valdymu bei verslo konsultacijomis. „Ruošdami verslo situacijas konkurso dalyviams analizavome realias įmones, rinkas, mokėmės struktūriškai dėstyti mintis ir, svarbiausia, iš anksto numatyti problemą, ją išspęsti bei pateikti taip, kad dalyvausiančios komandos būtų nukreiptos reikiama linkme“, – teigia klubo prezidentas Aras Dapkus. Pasak jo, verslo užduotys bus tikrai kompetentingos – jas padėjo rengti ir profesionalūs verslo konsultantai bei dėstytojai.

Verslo situacijų konkurse dalyvaujančias komandos turi būti sudarytos iš 3-5 bakalauro ar magistro studentų. Komandas gali sudaryti ir skirtingose aukštosiose mokyklose ar kursuose studijuojantys studentai.  Iš visų konkurso dalyvių tik penkios geriausios komandos pateks į finalą, kuris vyks gruodžio 7-8 dienomis, Vilniuje. Jo metu komandos-finalininkės turės tik vieną naktį išnarplioti specialiai organizatorių paruoštą Baltijos šalių socialinio verslo situaciją. Konkurencingą įtampą tarp komandų skatins „Danske Bank“ įsteigtas 1500 EUR pagrindinis prizinis fondas bei kitos vertingos dovanos.

Finalinio etapo metu taip pat vyks atviros paskaitos socialinio verslo žinomumo temomis. Savo patirtimi su visais norinčiais pasisemti žinių dalinsis verslininkai, marketingo bei reklamos specialistai. Po nugalėtojų apdovanojimų ceremonijos bus rengiamas kontaktų vakaras, kurio metu studentai turės galimybę artimiau susipažinti su kolegomis iš kitų Europos universitetų, pabendrauti su konkurso komisijos nariais, išklausyti jų vertinimus.

Daugiau informacijos apie konkursą bei registraciją rasite www.creativeshock.org.

Konkursas „Creative Shock'13“ vyksta jau trečius metus. Du kartus iš eilės „Creative Shock“ konkursą laimėjo komandos iš SSE Riga universiteto (Latvija).  Iš viso per dvejus metus verslo situacijų konkurse jau sudalyvavo daugiau kaip 500 studentų iš Švedijos, Suomijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Serbijos, Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Anksčiau vykusių konkursų metu komandos paruošė daugiau nei 70 kūrybiškų marketingo idėjų 11-ai Lietuvos socialinių organizacijų.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »