KTU gimnazistams – moderniausia mokymosi bazė

Publikuota: 2016 m. spalio 7 d. penktadienis

Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (KTUG) pamokos nuo šiol bus dar įtaigesnės ir įdomesnės. Šią savaitę duris atvėrė naujos fizikos, biologijos, informatikos ir chemijos klasės, kuriose įdiegtos išmaniosios technologijos, bei įrengta chemijos laboratorija. Tai vienos moderniausių mokymosi erdvių Lietuvoje.

„Mūsų gimnazistai jau anksčiau garsėjo gamtos mokslų ir informacinių technologijų pasiekimais. Tą įrodo ir puikūs olimpiadų rezultatai. Vis dėlto iki šiol nebuvo erdvės, kur jie galėtų užsiimti laboratoriniais tyrimais bei mokymais. Šiems vaikams būtina turėti galimybes ugdyti savo gebėjimus ir talentus. Tad naujosios klasės mūsų gimnazijoje tikrai pasitarnaus dar aukštesniems tikslams“, – pristatydamas atnaujintas patalpas kalbėjo KTUG direktorius Tomas Kivaras.

Pasak direktoriaus, KTU gimnazija nuolat glaudžiai bendradarbiauja su Universitetu. Gimnazistai, kaip laisvieji klausytojai, kartu su studentais mokosi objektinio programavimo, naudojasi laboratorijomis, lanko kai kurias paskaitas, kurios vėlesniais studijų metais čia studijuosiantiems gimnazijos absolventams taps tęstinėmis.

KTU rektorius Petras Baršauskas džiaugėsi produktyviu mokslo įstaigų bendradarbiavimu ir specializuotų klasių gimnazijoje atsiradimu.

„Visuomet smagu matyti inovatyvias mokymosi erdves, šiuolaikiškas technologijas, naujus ar renovuotus įrenginius. Moksleiviai – ateitis, tad atverkime dar plačiau duris gabiems ir talentingiems vaikams. Sakoma, kad visuomenei reikia apie 10-15 proc. lyderių. Tikiu, kad nemaža dalis jų atsiranda būtent šioje gimnazijoje“, – teigė P. Baršauskas.

Klasių modernizavimo darbus parėmė gimnazistų tėvai ir verslo atstovai. Projektui įgyvendinti surinkta 70 tūkst. eurų.

 

Gimnazijos pedagogai su nauja mokymosi erdve ir modernia įranga supažindins visus KTUG auklėtinius. Šiuo metu gimnazijoje mokosi 329 gimnazistai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »