Projektas „MyUniversity“ suteiks prieigą tarpvalstybinėms aukštojo mokslo iniciatyvoms

Publikuota: 2012 m. lapkričio 12 d. pirmadienis

Prieš kelias dienas pradėjo veikti projekto „MyUniversity ES“ superportalas. Naudodamiesi šia pažangia platforma visos Europos universitetai ir studentai turi unikalią galimybę įsitraukti į aplinką, skatinančią dialogą ir demokratinius procesus, tokius kaip su aukštuoju mokslu susijusių klausimų aptarimas, savo nuomonės išsakymas, kurie yra labai svarbūs dalyviams. Šio proceso metu visi registruoti vartotojai turi galimybę dalytis savo nuomone ir teikti bei gauti informaciją.

Superportalas yra pagrindinis prieigos taškas vartotojams, norintiems geriau susipažinti su „MyUniversity“ projektu. Ši pažangi platforma turi savo nepriklausomus e. dalyvavimo įrankius, todėl suteikia reikalingą erdvę diskusijoms, susijusioms su aukštojo mokslo tarpvalstybinėmis iniciatyvomis.

Naudodamiesi superportalu universitetai ir jų studentai turi galimybę rinktis įvairias dalyvavimo priemones ir modulius, pavyzdžiui, e. konsultacijas, apklausas ir diskusijas. Šios priemonės registruotiems vartotojams suteikia galimybę aktyviau dalyvauti aukštojo mokslo sprendimų priėmimo procese.

Šiuo metu jau prasidėjo diskusijos temomis: „Kokia pridėtinė nuotolinio mokymosi vertė studentams" ir „Kaip skatinti tvarumą". Temos, kuriomis bus pradėta diskutuoti superportale artimiausiu metu:

• Kaip pritraukti užsienio studentus į vidutinio dydžio universitetą.

• Kaip universitetams rasti papildomų finansinių išteklių, siekiant aukštesnių pozicijų pasauliniame reitinge.

• Kaip pritraukti daugiau užsienio studentų į mažiau populiarias šalis.

• Kaip mokslinių tyrimų kokybė gali padėti universitetui kelti studijų kokybę.

Superportale pateikiamos nuorodos ir į 14 projekte dalyvaujančių universitetų portalus, taip pat naujienų ir socialinės žiniasklaidos nuorodos.

Norėdami dalyvauti šiame procese apsilankykite superportale adresu www.e-myUniversity.eu ir vadovaukitės instrukcijomis, pateiktomis skiltyje „Login". Universitetai, norintys pasiūlyti temą, kuri, jų manymu, galėtų sudominti ir kitus studentus bei institucijas, gali kreiptis į CESCA superportalo administratorių: myuniversity@cesca.cat.

Pradėtas 2010 m. spalio 1 d. „MyUniversity“ yra pustrečių metų trukmės projektas, parodantis, kaip universitetai gali naudoti visą rinkinį el. dalyvavimo priemonių universiteto bendruomenės nariams ir partneriams įtraukti į skaidrų aukštojo mokslo sprendimų priėmimo procesą nacionaliniu ir ES lygmeniu. Šiuo metu projektą remia Europos Komisija (IRT Politikos rėmimo programa), jame dalyvauja partneriai iš Belgijos, Bulgarijos, Graikijos, Lietuvos, Slovakijos, Ispanijos ir Švedijos. Norėdami sužinoti daugiau apsilankykite projekto tinklalapyje: www.myuniversity-project.eu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »