Šiaulių universitetas bendradarbiaus su kompanija „Microsoft“

Publikuota: 2016 m. birželio 6 d. pirmadienis

Birželio 2 d. Šiaulių universiteto Kompiuterių sistemų katedros vedėjas dr. Egidijus Paliulis, E. studijų centro vadovė dr. Asta Slotkienė ir Informacinių sistemų centro vedėjas Mindaugas Stoncelis „Microsoft Lietuva“ būstinėje susitiko su „Microsoft“ atstovais. Dalyvius pasveikino bei glaudaus bendradarbiavimo palinkėjo „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Ainis Kavaliauskas.  

Susitikime taip pat dalyvavo „Microsoft“ švietimo programų vadovė Ingrida Stankevičienė, kompanijos darbuotojai, Šiaulių universiteto alumnas Giedrius Markevičius, dabartiniu metu dirbantis šitoje kompanijoje, ir „Microsoft“ technologijų sprendimų aukštajam mokslui specialistas Šarūnas Končius.  

„Microsoft“ atstovai pristatė naujausius kompanijos produktus, kuriuos Šiaulių universiteto dėstytojai ir studentai artimiausiu metu galės naudoti studijų procese. Sutarta, kad Šiaulių universitetas taps „Microsoft“ sertifikuotu centru, t. y. universiteto studentai, išklausę papildomus „Microsoft“ programų modulius, turės galimybę įgyti reikalingas kompetencijas „Microsoft“ sertifikatui gauti. Taip pat aptartos galimybės Šiaulių universiteto E. studijų centrui organizuoti ir vykdyti „Microsoft“ produktų taikymo įgūdžių mokymus įvairioms interesantų grupėms.   

Susitikime buvo pristatytas Šiaulių universiteto kartu su Lietuvos inovacijų ir technologijų institutu nesenai įsteigtas Debesų kompiuterijos kompetencijų centras. Bendru sutarimu, Debesų kompiuterijos kompetencijų centras kartu su „Microsoft“ akademija siūlys įvairaus formato informacinių technologijų specialistų kvalifikacijos kėlimo mokymus, kuriuos sėkmingai baigus bus išduodamas „Microsoft“ sertifikatas.

Šaltinis: su.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kodėl mokyklose šalia vadovėlio turi atsirasti ir kompiuterinis žaidimas?

Nors įprastai žaidimus laikome laisvalaikio praleidimo būdu, jie pamažu atkeliauja ir į klases. Mokytojai Lietuvoje pastebi, kad žaidimai praturtina mokymosi procesą, padeda lengviau įsiminti pamokos medžiagą, o svarbiausia – motyvuoja vaikus net labiau nei tradiciniai mokymosi b... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »