Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje – technologijų proveržis

Publikuota: 2015 m. lapkričio 11 d. trečiadienis

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo atidarant Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Modernaus variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto bei Transporto sektorinio praktinio mokymo centrus. Premjeras renginyje teigė, jog šiandien žengtas žingsnis modernėjimo keliu, čia moksleiviai turės puikias sąlygas ne tik įsisavinti teorines žinias, bet ir efektyviai įtvirtinti jas praktikoje.

„Šiandieną šioje mokykloje dviguba šventė. Atidarome vienintelę Vilniaus regione ir didžiausią Lietuvoje Variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto sektorinio praktinio mokymo bazę. Tokiuose centruose sutelkdami moderniausią mokymo įrangą, geriausius profesijos mokytojus, mes toliau investuojame į rinkoje paklausių profesionalų rengimą, galinčių dirbti su naujausiomis transporto ar jų priežiūros bei remonto priemonėmis, į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Labai svarbu, kad šia technologine baze taip pat galės naudotis kitų profesinių mokyklų mokiniai, aukštųjų mokyklų studentai, įmonių darbuotojai“, – sakė premjeras A. Butkevičius.

Praktinio mokymo centras – labai prasminga Europos Sąjungos lėšų investicija. Įdiegta naujausia technologinė įranga padės besimokantiems įgyti plataus spektro kvalifikaciją ir greitai surasti darbą.

„Šia proga noriu padėkoti mokyklos vadovams už ryžtą eiti pirmyn ir siekti aukščiausių profesinio rengimo standartų. Taip pat nuoširdžiai dėkoju statybinių įmonių atstovams už kokybiškai atliktus darbus“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas ir visiems palinkėjo kūrybiško ir sėkmingo darbo atnaujintose mokymo erdvėse.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »