Įmonių grupės „Penki kontinentai“ pirmojo ketvirčio pajamos

Publikuota: 2020 m. gegužės 19 d. antradienis

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės pajamos pirmąjį 2020-ųjų ketvirtį sudarė 10,2 mln. Eur. Šie finansiniai rodikliai tolygūs pernai metų to paties laikotarpio rezultatui.

„Be abejo, stebime COVID-19 poveikį įvairių šalių ekonomikai, tačiau verslo strategijos ir planuotų investicijų apimties neplanuojame keisti. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kurioje atsidūrė partneriai iš skirtingų šalių, mūsų specialistai kuria naujas technologines priemones, padėsiančias išsaugoti stabilius verslo rodiklius ateityje“, – sako „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Anot jo, „Penkiems kontinentams“ strategiškai svarbių šalių vyriausybės imasi ryžtingų ekonomikos stimuliavimo priemonių, kurios turėtų sumažinti pandemijos įtakos padarinius. Pati įmonių grupė šiuo metu vykdo visus savo įsipareigojimus, neprašydama valstybinių subsidijų ir išsaugodama darbo vietas visose savo antrinėse įmonėse. Grupės darbuotojų skaičius išaugo devyniais procentais, palyginti su pernai metais.

„Penki kontinentai“ didelį dėmesį skiria optimizuoti verslo procesams, paremtiems žinių bazės (angl. Knowledge Base), projektų valdymo ir CRM sistemų, analizės priemonių integracija. Į programinius produktus, kurie naudoja prognozavimo priemones, buvo operatyviai įdiegti pakeitimai, kad būtų galima reaguoti į ciklines kritines situacijas, panašias į tas, kurios kyla pandemijos metu. 

Įmonės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), siūlančios specializuotus sprendimus bankams ir mažmenininkams, finansiniai rodikliai augo. Ši bendrovė tęsia savitarnos įrenginių pardavimo projektus, diegia į juos programinius sprendimus ir teikia kompleksines užsakomąsias techninės priežiūros paslaugas.

„Šiuo laikotarpiu, labiau nei bet kada, aktualu pradėti diegti naujas technologines platformas, mūsų .iQ programinių produktų šeimą, kurtą naudojant duomenų saugojimo, stebėjimo, prieigos ir atvaizdavimo priemones ir taikant debesų technologiją, interaktyvią vizualizaciją bei didžiuosius duomenis (angl. Big Data). Pastebime, kad mūsų partneriai ypač susidomėjo bekontakčiais atsiskaitymo būdais ir biometrijos sprendimais“, – teigia I. Dadašovas. 

ASHBURN International“, žinoma kaip lanksčių inovacinių atsiskaitymo sprendimų tiekėja, ir toliau kuria naujus programinius sprendimus. Sistema „TransLink.iQ“, įdiegta į „Android“ pagrindu veikiantį el. kortelių skaitytuvą, jam gali suteikti kasos aparato, atsiskaitymo įrenginio ir fiskalinio modulio funkcijas.

Kitų grupės įmonių finansiniai rodikliai taip pat augo. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, teikiančios IPTV bei šviesolaidinio interneto „Penki“ paslaugas ir užsakomųjų IT paslaugų verslui kompleksą „ProfIT“, pajamos, palyginti su pernai metais, išaugo 6 proc.

„Penki kontinentai“ – tarptautinė įmonių grupė, dirbanti bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos, inovacinių atsiskaitymo sprendimų, šviesolaidinio interneto ir IPTV, užsakomųjų IT paslaugų srityse.

Pagrindinės grupės įmonės: „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (prekių ženklai „Penki“ ir „ProfIT“), „ASHBURN International“. Įmonių grupės sukurtais specializuotais programiniais ir technologiniais sprendimais naudojasi tarptautiniai bankai, finansų įstaigos, mažmeninės prekybos ir verslo įmonės daugiau nei 80-yje pasaulio šalių. Grupė sėkmingai bendradarbiauja su pasaulinėmis įmonėmis: „Diebold Nixdorf“, „Ingenico“, „Cisco Systems“, „Unisys“, „Gemalto/Thales“, „Microsoft“, „Arris“ ir kt.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (3)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »