Ištikimiausi „Penki“ tinklo klientai susitiko kine

Publikuota: 2018 m. balandžio 3 d. antradienis

Kliento dienos proga ištikimiausi šviesolaidinio tinklo „Penki“ klientai buvo pakviesti į kiną –  pasižiūrėti ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelniusį A. Matelio filmą „Nuostabieji lūzeriai.Kita planeta“.

Trys kino filmo seansai vyko jaukioje kamerinio tipo Ozo kino salėje, kurioje susirinkę „Penki“ tinklo nariai jautėsi jaukiai tarsi namuose savo artimųjų kompanijoje. Apie stebėtinos ištvermės žmones pasakojantis filmas nepaliko abejingų, o jam pasibaigus užvirė diskusijos apie žmogaus galimybes, ir net gyvenimo prasmę.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius Romas Rimgaila susirinkusiems žiūrovams ir „Penki“ klientams padėkojo  už lojalumą, pabrėždamas, kad būtent klientai padeda judėti į priekį ir tobulinti paslaugas, drąsiai reikšdami savo pastabas ir pageidavimus.

Dauguma žiūrovų džiaugėsi parinkto filmo siužetu, dėkojo už netikėtus įspūdžius ir ateityje komandai linkėjo iniciatyvumo, naujų idėjų ir bendruomenės augimo.

 „Buvome maloniai nustebinti mums skirtu dėmesiu – visada sveikintinos tokios iniciatyvos. Jūsų klientai esame jau 15 metų ir džiaugiamės, kad paslaugos tobulėja“, – džiaugėsi šeima, gyvenanti Šeškinėje.

„Šiandien sužinojau tai, apie ką niekada nebūčiau net pagalvojusi. Atrinktas filmas tikrai pataikė tiesiai į dešimtuką. Linkiu, kad ir jūsų „Penki“ augtų dvigubai. Puikių darbų ir dar geresnių rezultatų Jums“, – linkėjo moksleivė, gyvenanti Jeruzalės mikrorajone. 

Viena iš pirmųjų šviesolaidinio tinklo „Penki“ funkcijų buvo – kurti informacinę visuomenę, sujungti žmones bendravimui ir bendriems tikslams. „Penki“ tinklo nariai kviečiami būti aktyvūs ne tik internete, bet ir kartu dalyvauti įvairiuose renginiuose. Kasmet buriama UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ ir „Penki“ klientų komanda bėgimo ir dviračių maratonuose.   

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Ar žinote, kad šviesolaidinis kabelis naudojamas anaiptol ne tik sparčiam interneto ryšiui užtikrinti? skaityti »

„Penki kontinentai“ stiprina Lietuvos kariuomenės ITT infrastruktūrą

Lietuvos kariuomenė galės naudotis kokybiškesnėmis ir patikimesnėmis ryšio priemonėmis, įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančiai ITT bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) laimėjus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono viešųjų optinių kabelių pirkimo konkursą. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai tradiciškai varžėsi teniso turnyre „BFI Cup“

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojamame tarptautiniame teniso turnyre „BFI Cup“ lapkričio 10–11 d. tradiciškai susitiko Baltijos šalių ir Švedijos finansinių įstaigų atstovai. skaityti »

Azerbaidžane bus aptartos skaitmenizavimo problemos ir biometrinės identifikacijos perspektyvos

Naujausios skaitmenizavimo tendencijos ir problemos – pagrindinė tema, kuri bus analizuojama lapkričio 15–16 d. Azerbaidžane vyksiančiame III-iajame tarptautiniame bankiniame forume. Renginyje dalyvaus daugiau nei šimtas atstovų iš įtakingų įvairių šalių įmonių: Europos, NVS, JAV, Japonijos, Kinijos. skaityti »

BS/2 pasirašė sutartį su Kazachstano banku dėl 111 bankomatų įsigijimo

Bankines technologijas ir mažmenines prekybos sprendimus diegianti bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pasirašė sutartį su vienu stambiausių Kazachstano bankų „Bank CenterCredit“ dėl 111 bankomatų su įdiegtu BS/2 plėtojamu savitarnos įrenginių apsaugos sprendimu „АТМеуе.iQ“ tiekimo. skaityti »

Tenisas + verslas = Sėkmė

Jau šį savaitgalį Vilniuje vyks tradicinis teniso turnyras „BFI Cup“, kuriame varžosi bankų bei finansinių įstaigų atstovai. Ta proga – šiek tiek istorijos apie tai, kaip atsirado ir išpopuliarėjo ši sporto šaka. skaityti »

20 metų – kartu su ilgamečiais klientais

Šiemet spalio 28-oji UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ kolektyvui jubiliejinė. skaityti »

Sostinės gyventojams duoda „Penkis“, šalies verslui – „Profit“

Prieš 20 metų spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Vilniuje pradėjo tiesti šviesolaidinio interneto tinklą. Tai buvo pirmasis toks modernus ryšio tinklas šalyje, gerokai pažangesnis ir pranašesnis už iki tol naudotus kitų tiekėjų varinius kabelius. skaityti »

Šiuolaikinės technologijos ir inovacijos parodoje IN TOUCH ALMATY 2018

Didesnis bankų paslaugomis besinaudojančių vartotojų poreikių pažinimas, banko padalinių transformacijos tendencijos ir vis platesnė bankinių paslaugų skaitmenizacija – esminės temos, kurios dominavo jau 11-oje tarptautinėje konferencijoje „IN TOUCH Almaty 2018“. skaityti »

Šviesolaidiniam internetui Lietuvoje jau 20

1998 m. spalio 28 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti „Penkių kontinentų“ įmonių grupei, Lietuvoje pradėjo tiesti pirmąjį šviesolaidinį interneto tinklą. skaityti »