Ištikimiausi „Penki“ tinklo klientai susitiko kine

Publikuota: 2018 m. balandžio 3 d. antradienis

Kliento dienos proga ištikimiausi šviesolaidinio tinklo „Penki“ klientai buvo pakviesti į kiną –  pasižiūrėti ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelniusį A. Matelio filmą „Nuostabieji lūzeriai.Kita planeta“.

Trys kino filmo seansai vyko jaukioje kamerinio tipo Ozo kino salėje, kurioje susirinkę „Penki“ tinklo nariai jautėsi jaukiai tarsi namuose savo artimųjų kompanijoje. Apie stebėtinos ištvermės žmones pasakojantis filmas nepaliko abejingų, o jam pasibaigus užvirė diskusijos apie žmogaus galimybes, ir net gyvenimo prasmę.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius Romas Rimgaila susirinkusiems žiūrovams ir „Penki“ klientams padėkojo  už lojalumą, pabrėždamas, kad būtent klientai padeda judėti į priekį ir tobulinti paslaugas, drąsiai reikšdami savo pastabas ir pageidavimus.

Dauguma žiūrovų džiaugėsi parinkto filmo siužetu, dėkojo už netikėtus įspūdžius ir ateityje komandai linkėjo iniciatyvumo, naujų idėjų ir bendruomenės augimo.

 „Buvome maloniai nustebinti mums skirtu dėmesiu – visada sveikintinos tokios iniciatyvos. Jūsų klientai esame jau 15 metų ir džiaugiamės, kad paslaugos tobulėja“, – džiaugėsi šeima, gyvenanti Šeškinėje.

„Šiandien sužinojau tai, apie ką niekada nebūčiau net pagalvojusi. Atrinktas filmas tikrai pataikė tiesiai į dešimtuką. Linkiu, kad ir jūsų „Penki“ augtų dvigubai. Puikių darbų ir dar geresnių rezultatų Jums“, – linkėjo moksleivė, gyvenanti Jeruzalės mikrorajone. 

Viena iš pirmųjų šviesolaidinio tinklo „Penki“ funkcijų buvo – kurti informacinę visuomenę, sujungti žmones bendravimui ir bendriems tikslams. „Penki“ tinklo nariai kviečiami būti aktyvūs ne tik internete, bet ir kartu dalyvauti įvairiuose renginiuose. Kasmet buriama UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ ir „Penki“ klientų komanda bėgimo ir dviračių maratonuose.   

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Emociukų gimtadienis. Kas pirmasis el. paštu išsiuntė šypsenėlę?

Šiuolaikiniame gyvenime bendraujant virtualiai, išgyvenimus ir nuotaiką padeda reikšti emociukai (ang. emoji) – ženkliukai, perteikiantys emociją. skaityti »

Kova už bankomatus. Kaip šiais laikais apiplėšiami savitarnos įrenginiai

Vagystės iš bankomatų, panaudojant piktavalių sukurtą programinę įrangą ar bankomatą išlaužiant tiesiog fiziškai, tebėra skaudi 2018-ųjų metų bankinio sektoriaus tema. skaityti »

5 mitai apie programuotojus

Ko gero kiekvienas yra girdėjęs, kad programuotojai yra uždari, nemoka bendrauti su moterimis ir kiaurą parą nesiprausę nesiskutę sėdi prie kompiuterio. skaityti »

Azerbaidžano greito maitinimo restoranuose – BS/2 įdiegti savitarnos kioskai

Greito maitinimo restoranuose „McDonald's“ Azerbaidžane Lietuvos bendrovė BS/2 įrengti pirmieji interaktyvūs savitarnos kioskai. skaityti »

Testuotojams šventę padovanojo... drugelis

Rugsėjo 9-oji laikoma Pasauline testuotojų diena dėl vieno juokingo įvykio. skaityti »

Spartusis interneto tinklas remia sparčią futbolo komandą

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ tapo Vilniaus futbolo klubo „Viltis“ rėmėju. skaityti »

„Penkių kontinentų“ įmonė atnaujins „Kauno vandenų“ kompiuterinius tinklus

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ antrinė bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) rūpinsis UAB „Kauno vandenys“ kompiuterinio tinklo atnaujinimu. skaityti »

Poilsis darbe – tai įmanoma!

Kokie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiai dėl darbo sąlygų? Įmonių grupės „Penki kontinentai“ vidinis tyrimas parodė, kad darbuotojai norėtų patalpų, kuriose galėtų trumpam „pabėgti“ nuo darbo rutinos. skaityti »

„Penki“ ir GOODLIFE dovanojo dar vieną nemokamą treniruotę

Besibaigiant vasarai šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE pakvietė visus norinčius dar šiltą vakarą pasportuoti gryname ore. skaityti »

Lietuviškas sprendimas „Payments.iQ“ padeda valdyti Azerbaidžano mokėjimo terminalų tinklą

Azerbaidžano bankas „Silk Way Bank“ sėkmingai įgyvendino mokėjimo terminalų „SWPay“ su įdiegta Lietuvos bendrovės BS/2 mokėjimų valdymo sistema „Payments.iQ“ tinklo projektą. skaityti »