Ištikimiausi „Penki“ tinklo klientai susitiko kine

Publikuota: 2018 m. balandžio 3 d. antradienis

Kliento dienos proga ištikimiausi šviesolaidinio tinklo „Penki“ klientai buvo pakviesti į kiną –  pasižiūrėti ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelniusį A. Matelio filmą „Nuostabieji lūzeriai.Kita planeta“.

Trys kino filmo seansai vyko jaukioje kamerinio tipo Ozo kino salėje, kurioje susirinkę „Penki“ tinklo nariai jautėsi jaukiai tarsi namuose savo artimųjų kompanijoje. Apie stebėtinos ištvermės žmones pasakojantis filmas nepaliko abejingų, o jam pasibaigus užvirė diskusijos apie žmogaus galimybes, ir net gyvenimo prasmę.

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius Romas Rimgaila susirinkusiems žiūrovams ir „Penki“ klientams padėkojo  už lojalumą, pabrėždamas, kad būtent klientai padeda judėti į priekį ir tobulinti paslaugas, drąsiai reikšdami savo pastabas ir pageidavimus.

Dauguma žiūrovų džiaugėsi parinkto filmo siužetu, dėkojo už netikėtus įspūdžius ir ateityje komandai linkėjo iniciatyvumo, naujų idėjų ir bendruomenės augimo.

 „Buvome maloniai nustebinti mums skirtu dėmesiu – visada sveikintinos tokios iniciatyvos. Jūsų klientai esame jau 15 metų ir džiaugiamės, kad paslaugos tobulėja“, – džiaugėsi šeima, gyvenanti Šeškinėje.

„Šiandien sužinojau tai, apie ką niekada nebūčiau net pagalvojusi. Atrinktas filmas tikrai pataikė tiesiai į dešimtuką. Linkiu, kad ir jūsų „Penki“ augtų dvigubai. Puikių darbų ir dar geresnių rezultatų Jums“, – linkėjo moksleivė, gyvenanti Jeruzalės mikrorajone. 

Viena iš pirmųjų šviesolaidinio tinklo „Penki“ funkcijų buvo – kurti informacinę visuomenę, sujungti žmones bendravimui ir bendriems tikslams. „Penki“ tinklo nariai kviečiami būti aktyvūs ne tik internete, bet ir kartu dalyvauti įvairiuose renginiuose. Kasmet buriama UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ ir „Penki“ klientų komanda bėgimo ir dviračių maratonuose.   

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„ASHBURN International“ – 20 metų

Elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų valdymo ir programinės įrangos kūrėja „ASHBURN International“ švenčia savo dvidešimtmetį. skaityti »

Visa matanti akis. Kodėl bankomatų vaizdo stebėjimo sistemos reikalingos ne tik saugumo tikslais

Savitarnos įrenginių ir kitos bankinės įrangos saugumas – pati jautriausia finansinių ir kitų su šia sritimi susijusių organizacijų sritis. skaityti »

Sparčiausias internetas studentams – už studentišką kainą

Kaip manote, be ko negali gyventi nė vienas studentas? Kalba ne apie maistą, bet apie technologiją, suteikiančią galimybę turėti ryšį su visu pasauliu. skaityti »

Draudimo brokeriai savo klientams siūlys patogesnį atsiskaitymo būdą už paslaugas

Draudimo brokeriai savo klientams jau gali pasiūlyti greitą ir patogų atsiskaitymo už draudimo paslaugas būdą mokėjimo kortelėmis, kai vienu mokėjimu galima apmokėti kelias draudimo sąskaitas. skaityti »

Didesnė „.iQ“ ir „Vynamic“ sinergija

Klientų asmeninių duomenų apsauga – viena iš svarbiausių kiekvienos finansinės organizacijos užduočių. Pastaraisiais metais savitarnos įrenginiais (bankomatais ir kt.) naudojasi vis daugiau žmonių, todėl finansinės įstaigos susiduria su didėjančiomis grėsmėmis. skaityti »

„ASHBURN International“ gavo VISA PIN sertifikatą

„ASHBURN International“, besispecializuojanti elektroninių kortelių skaitytuvų (EKS) tinklų stebėjimo ir kortelių operacijų valdymo bei perdavimo sistemų sprendimų kūrimo srityje, baigė VISA PIN atestacijos auditą ir gavo sertifikatą apdoroti PIN kodus, siunčiamus iš EKS į bankus. skaityti »

Elita Citovičiūtė gyvena dviejose šeimose

Fotomodelis ir socialinių tinklų žvaigždė Elita Citovičiūtė gyvena aktyvų gyvenimą – dalyvauja įvairiose fotosesijose, veda laidą „IT+“, yra šviesolaidinio interneto tiekėjo „Penki“ reklaminis veidas, daug keliauja po įvairias pasaulio šalis. skaityti »

Judresnis PENKI internetas – judresni vartotojai

Birželio 21 d. vakarą Vingio parke PENKI organizavo treniruotę po atviru dangumi. skaityti »

Ką daryti, kad bankomatai neštų pelną?

Užtikrinti sėkmingą bankomatų tinklo veiklą finansų institucijoms kasmet kainuoja šimtus tūkstančių eurų. skaityti »

BS/2 sėkmingai plečia 13-os tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklo priežiūrą Sakartvele

Bankinių technologijų ir mažmeninės prekybos sprendimus diegianti bendrovė BS/2 prižiūri daugiau nei 20-ies tūkst. elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą (EKS) 7-iuose tūkst. prekybos taškų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Vidurio Azijos bei Kaukazo regionuose. skaityti »