„Loft Town“ kvartale įsikūrė interjero dizaino studija

Publikuota: 2016 m. sausio 26 d. antradienis

Loftas – netradicinis būstas, kuriame atsiveria didžiulės galimybės įgyvendinti savo tobulų namų fantazijas. Interjero dizainerė Eglė Skulsčiūtė viename iš „Loft Town“ loftų įsirengė ir butą, ir biurą.

„Ieškojau nestandartinės erdvės, norėjosi kažko daugiau nei stereotipinė dėžutė, o „Loft Town“ mane patraukė savo industrine aura. Išraiškinga patalpos architektūra – originalios langų formos, lubų ritmika – visa tai viliojo kaip magnetas“, – apie savo pasirinkimą pasakoja Eglė.

Užėjus į nedidelį 36 kv. m loftą, gali pasirodyti, kad čia tėra darbinė erdvė – dizainerės studija „Interjero guru“. Tačiau iš tiesų ši erdvė kupina paslapčių. Virtuvė uždengta užuolaida, o miegamasis slepiasi spintoje – atidarius spintos duris, nuleidžiama lova. Būsto stilius minimalistinis, čia nėra smulkių detalių, o visi buities daiktai tvarkingai suslapstyti į spintas. Tai puikus šiuolaikiško ekonomiško būsto pavyzdys. Būste vyrauja pilka ir balta spalvos, o akcento suteikia šiltos oranžinės spalvos baldai.

Gyvenamųjų loftų kvartalas „Loft Town“, įsikūręs beveik pačiame Vilniaus centre, netoli „Siemens“ pramogų arenos ir „Ozo“ prekybos centro, išsiskiria jaukia aplinka, uždarais apželdintais kiemeliais su vaikų žaidimų aikštelėmis. Čia yra standartinių butų, dviejų aukštų loftų, studijų palėpėse ir darbui skirtų patalpų.

2015 m. gruodį Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) įteikė „Loft Town“ konkurso „Už darnią plėtrą“ apdovanojimą už geriausią konceptualią teritorijos konversiją.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (1)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »

„DUOday 2022“ įmonių grupėje „Penki kontinentai“ (4)

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau antrus metus dalyvavo socialinės įdarbinimo agentūros SOPA iniciatyvoje „DUOday“. skaityti »

Už „Penkis kontinentus“ – beveik 100 km. bėgte (4)

17-ika įmonių grupės darbuotojų bėgo varžybose „We Run Vilnius“. skaityti »

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją (1)

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »