Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

Publikuota: 2021 m. rugpjūčio 17 d. antradienis

„Penkių kontinentų“ įmonės grupė „ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia  techninės įrangos gamintoja SUNMI.  Tai tarptautinė įmonė, kurianti šiuolaikiškus kokybiškus atsiskaitymo įrenginius, veikiančius „Android“ platformos pagrindu.

Pasaulyje vis labiau populiarėja atsiskaitymo įrenginiai su „Android“ operacine sistema. Jie gali atlikti kelių prietaisų funkcijas, į juos gali būti diegiamos įvairios „Android“ programėlės (pvz., parduotuvių lojalumo, pirkėjų statistikos, personalo valdymo ir kt.).

Dirbdama tarptautiniu mastu ir matydama nuolat augantį modernaus dizaino ir plačiai išvystytų techninių galimybių „Android“ mokėjimo kortelių skaitytuvų poreikį, „ASHBURN International“ ieškojo naujų galimybių ir partnerių. Patogus ir modernus dizainas, puiki įrenginių kokybė, platus jų pasirinkimas, gerai išvystyti platinimo kanalai ‒ visa tai lėmė SUNMI kaip patikimo partnerio pasirinkimą.

„Šiuo metu dirbame su keliais SUNMI „Android“ atsiskaitymo įrenginių  modeliais ir matome didžiulį šių produktų potencialą. Tai labai aukštos kokybės gaminiai, kuriems buvo sukurta mūsų aplikacija. Pritaikę šiems terminalams visą „TransLink.iQ“ ekosistemą, prognozuojame puikias ateities perspektyvas“, ‒ teigia  „ASHBURN International“ Verslo vystymo departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

SUNMI  įkurta 2013 m. Kinijoje ir yra viena iš milžiniškos tarptautinės kompanijos „Xiaomi“ antrinių bendrovių. Įmonė taiko daiktų interneto (IoT)  technologijas  ir siekia sujungti jas su skaitmeniniais programinės įrangos sprendimais verslui.  Kol kas „ASHBURN International“ siūlo savo klientams  „SUNMI P2“, „SUNMI P2 Pro“, „SUNMI Lite“ mokėjimo kortelių skaitytuvus. SUNMI prekių krepšelį sudaro ir kiti atsiskaitymo įrenginiai, taip pat  kasos aparatai, savitarnos kioskai, skeneriai ir kt., tad tikimasi, kad ši bendrystė atvers dar platesnių galimybių verslo plėtrai ir ateityje.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Šiuolaikiniai bankomatai bankinių paslaugų ekosistemoje (1)

Apie bankomatų įtaką bankinių paslaugų ekosistemai bus diskutuojama tarptautiniame PLUS forume „FinTech“ be ribų. Skaitmeninė Eurazija“, kuris vyks spalio 27-28 dienomis Kazachstane, Almatoje skaityti »

Nauja „Penki TV“ paslauga – filmų nuoma (1)

„Penki TV“ kviečia ilgus rudens vakarus leisti bežiūrint gerus filmus. skaityti »

Mašinos, kurios skaičiuoja ir taupo pinigus (1)

CPS atstovai lankėsi Vilniuje, kur susitiko su BS/2 atstovais aptarti pasirašytos partnerystės sutarties sąlygų. skaityti »

Finansų įstaigos varžėsi draugiškame teniso turnyre „BFI Cup“ (2)

14-ąjį kartą vykusį turnyrą kasmet organizuoja UAB Teniso turnyrai“, o remia įmonių grupė „Penki kontinentai“. skaityti »

Naujoje T. Dadaševo knygoje: viskas apie atsiskaitymą kortelių skaitytuvais ir dar daugiau (4)

Knygoje išsamiai analizuojamos ir aprašomos mokėjimo sistemos, mokėjimo operacijų perdavimo procesas ir perduodamų duomenų saugumo užtikrinimas. skaityti »

BS/2 vebinare ‒ apie tai, kaip bankams sutaupyti, užtikrinant grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose (4)

Š. m. rugsėjo 23 d. BS/2 organizuoja specializuotą vebinarą apie grynųjų pinigų valdymą ‒ „Kaip užtikrinti grynųjų pinigų prieinamumą bankomatuose“ skaityti »

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (5)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (4)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »

Pirmasis naujos kartos „Diebold Nixdorf“ bankomatas ‒ jau Baltijos regione (4)

BS/2, bendradarbiaudama su „Worldline“, modernizuoja „Luminor“ banko bankomatų tinklą Baltijos regione. skaityti »