Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

Publikuota: 2021 m. rugpjūčio 17 d. antradienis

„Penkių kontinentų“ įmonės grupė „ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia  techninės įrangos gamintoja SUNMI.  Tai tarptautinė įmonė, kurianti šiuolaikiškus kokybiškus atsiskaitymo įrenginius, veikiančius „Android“ platformos pagrindu.

Pasaulyje vis labiau populiarėja atsiskaitymo įrenginiai su „Android“ operacine sistema. Jie gali atlikti kelių prietaisų funkcijas, į juos gali būti diegiamos įvairios „Android“ programėlės (pvz., parduotuvių lojalumo, pirkėjų statistikos, personalo valdymo ir kt.).

Dirbdama tarptautiniu mastu ir matydama nuolat augantį modernaus dizaino ir plačiai išvystytų techninių galimybių „Android“ mokėjimo kortelių skaitytuvų poreikį, „ASHBURN International“ ieškojo naujų galimybių ir partnerių. Patogus ir modernus dizainas, puiki įrenginių kokybė, platus jų pasirinkimas, gerai išvystyti platinimo kanalai ‒ visa tai lėmė SUNMI kaip patikimo partnerio pasirinkimą.

„Šiuo metu dirbame su keliais SUNMI „Android“ atsiskaitymo įrenginių  modeliais ir matome didžiulį šių produktų potencialą. Tai labai aukštos kokybės gaminiai, kuriems buvo sukurta mūsų aplikacija. Pritaikę šiems terminalams visą „TransLink.iQ“ ekosistemą, prognozuojame puikias ateities perspektyvas“, ‒ teigia  „ASHBURN International“ Verslo vystymo departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

SUNMI  įkurta 2013 m. Kinijoje ir yra viena iš milžiniškos tarptautinės kompanijos „Xiaomi“ antrinių bendrovių. Įmonė taiko daiktų interneto (IoT)  technologijas  ir siekia sujungti jas su skaitmeniniais programinės įrangos sprendimais verslui.  Kol kas „ASHBURN International“ siūlo savo klientams  „SUNMI P2“, „SUNMI P2 Pro“, „SUNMI Lite“ mokėjimo kortelių skaitytuvus. SUNMI prekių krepšelį sudaro ir kiti atsiskaitymo įrenginiai, taip pat  kasos aparatai, savitarnos kioskai, skeneriai ir kt., tad tikimasi, kad ši bendrystė atvers dar platesnių galimybių verslo plėtrai ir ateityje.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (2)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (15)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (15)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (38)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (10)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »

Bankomatų apsaugos sprendimas ypač aktualus Afrikos regione (8)

BS/2 programinis sprendimas „ATMeye.iQ“, skirtas užtikrinti bankomatų saugumą ir padedantis spręsti ginčus su klientais, ir toliau nepraranda aktualumo. skaityti »

Inovacijų link: „Diebold Nixdorf“ ir BS/2 aptarė 2022-ųjų planus (4)

2022 m. vasario 2 d. BS/2 vadovai susitiko su „Diebold Nixdorf“ atstovėmis. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė stiprina poziciją Sakartvelo rinkoje (2)

Sakartvele įmonių grupė veikia kaip mokėjimo terminalų paslaugų teikėja ir šiuo metu valdo 30 tūkst. mokėjimo kortelių skaitytuvų tinklą. skaityti »