Pandemijos sąlygomis aktualus įrenginių dezinfekcijos sprendimas

Publikuota: 2021 m. gegužės 17 d. pirmadienis

Jau įsitikinome, kad koronavirusas niekur staiga nedings. Pasaulis turės išmokti gyventi jo grėsmės sąlygomis, galiausiai išlaisvindamas visuomenę iš izoliacijos varžtų ir imdamasis visų įmanomų viruso pristabdymo priemonių.

Jau kuris laikas niekas nebesistebi prašymu atsiskaityti negrynaisiais pinigais, siekiant kiek įmanoma vengti sąlyčio. O ką daryti, jei norint patvirtinti mokėjimą, reikia įvesti PIN kodą? Juk sąlytis su mokėjimo kortelių skaitytuvu tokiu atveju taip pat kelia grėsmę.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ siūlo išeitį. Įmonės produktų sąrašą papildė įrenginiai, skirti dezinfekuoti mokėjimo kortelių skaitytuvus ir kitus savitarnos įrenginius ultravioletiniais spinduliais.

„Ši technologija suteikia galimybę nuvalyti kortelių skaitytuvo ar savitarnos įrenginio paviršių be tiesioginio kontakto, nenaudojant chemikalų. Veikiamas ultravioletinių spindulių, virusas žūva. Prieš daugiau nei 200 metų atrasta ultravioletinė spinduliuotė plačiai taikoma ir šiais laikais ‒ patalpų dezinfekcijai ir profilaktikai nuo virusų. Mūsų siūlomas sprendimas yra paklausus viešbučiuose, parduotuvėse, vaistinėse ir kitose organizacijose, kurios siekia užtikrinti, kad jų darbuotojai ir klientai būtų kiek įmanoma saugesni“, ‒ teigia „ASHBURN International“ Verslo plėtros departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

Pasakodamas apie šiuo metu aktualią technologiją, jis atkreipia dėmesį į Pasaulio sveikatos organizacijos duomenis, pagal kuriuos koronavirusas ant plastikinio paviršiaus išgyvena apytikriai 7-9 dienas. Honkongo universiteto duomenimis, ant stiklinio paviršiaus ir popierinių banknotų virusas žūva jau po keturių parų, o ant nerūdijančio plieno ir plastiko laikosi iki septynių dienų. Taigi naudojantis savitarnos įrenginių ekranais taip pat yra rizika užsikrėsti koronavirusu.

Atsižvelgdama į tai, kokius įrenginius norima dezinfekuoti, įmonė siūlo įvairius  „UV-Clean“ tipus:

  • mokėjimo kortelių skaitytuvams (UV-PT);
  • monitoriams ir jutikliniams ekranams (UV-MM);
  • autonominį variantą nešiojamiems ir mobiliems įrenginiams (UV-SA).

Dunauskas pabrėžia, kad reguliari dezinfekcija, taikant ultravioletinę spinduliuotę, sustabdo kenksmingų patogenų perdavimą. Be to, šie dezinfekcijos įrenginiai turi ir kitų privalumų: skirtingus valymo ciklus (automatizuotą ar individualų), judesio jutiklį, ataskaitų formavimo funkciją, padedančią atlikti auditą.

Norėdami sužinoti daugiau apie šio tipo įrenginius ar gauti konsultaciją dėl jų naudojimo, susisiekite su „ASHBURN International“ atstovais el. paštu mail@ashburn.eu.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

WSVpKdgPaLM IP: 213.178.40.71
2021-05-29 01:17 (!)
xZmVchSodTE
tOKaYxIn IP: 210.95.214.130
2021-05-18 21:43 (!)
NpimOhbEMDwX

Konferencijoje Kijeve BS/2 pristatys naujas bankomatų saugumo sistemų galimybes (1)

Rugsėjo 9 dieną BS/2 dalyvaus Ukrainoje, Kijeve, vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Apsauga nuo sukčiavimo skaitmeniniame pasaulyje“ skaityti »

„Cartu Bank“ pirmasis Sakartvele aptarnaus klientus per „DN Series“ bankomatus (1)

Bankas pasirašė sutartį su BS/2 dėl naujausios „Diebold Nixdorf“ bankomatų linijos „DN Series“ tiekimo. skaityti »

BS/2 tapo CPS partnere Uzbekistane, Azerbaidžane ir Sakartvele (2)

BS/2 užmezgė partnerystę su CPS – viena stambiausių pasaulyje banknotų rūšiavimo, validacijos ir perskaičiavimo mašinų gamintoja. skaityti »

Pirmasis naujos kartos „Diebold Nixdorf“ bankomatas ‒ jau Baltijos regione (4)

BS/2, bendradarbiaudama su „Worldline“, modernizuoja „Luminor“ banko bankomatų tinklą Baltijos regione. skaityti »

Nauja partnerystė: „ASHBURN International“ ir SUNMI

„ASHBURN International“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulyje sparčiai populiarėjančia techninės įrangos gamintoja SUNMI. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės Latvijos vaistinių atsiskaitymo įrenginius (6)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ atnaujina vieno iš didžiausių Latvijos vaistinės tinklų „Meness aptieka“ atsiskaitymo įrangą ir užtikrina sėkmingą įrenginių veikimą skaityti »

„Penki kontinentai“ prisijungė prie „DUOday“ iniciatyvos (9)

Iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas negalią turintiems žmonėms integruotis į visuomenę, pasijusti reikšmingiems, išbandyti įvairius darbus. skaityti »

„Penki kontinentai“ tarptautiniame forume pristatė sprendimus bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriui (8)

BS/2 forume pristatė savo sukurtus programinius sprendimus bankiniam sektoriui „Cash Management.iQ“, „Service Desk.iQ“, „Vynamic Marketing“, taip pat mažmeninei prekybai ‒ savo partnerio „Qingdao CCL“ savitarnos kasų įrangą. skaityti »

„Vilties“ kaimynystės ir draugystės šventė ‒ socialinei izoliacijai mažinti (7)

„Saulė kasdieną šildo kiekvieną, nes ji myli mus“ – šiais žodžiais prasidėjo dvyliktoji kaimynystės ir draugystė šventė, kurią gegužės 27 d. organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Bendrijos himno „Mes irgi galime mylėti“ tekstas pabrėžia tai, kas jos nariams yra svarbiausia ‒ supratimas ir meilė kiekvienam, nepaisant mūsų skirtybių. skaityti »

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvaus PLUS forume Taškente (10)

2021 m. birželio 1 d. Uzbekistane, Taškente, vyks tarptautinis forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba: skaitmeninė transformacija bei sąveika“. Renginį organizuoja žiniasklaidos grupė PLUS su Uzbekistano centrinio banko palaikymu. skaityti »