ESET pristatė penktosios kartos antivirusinės įrangos sistemas „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESET Smart Security 5“

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 14 d. trečiadienis

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naują, penktos kartos antivirusinę programą „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketą „ESET Smart Security 5“. Namų vartotojai Lietuvoje jau gali išmėginti pažangiomis grėsmių sekimo technologijomis ir apsaugos savybėmis išsiskiriančias ESET antivirusines programas, kurios pirmą kartą išleistos lietuvių kalba.

„ESET Smart Security 5“ ir „ESET NOD32 Antivirus 5“ siūlo naujas patobulintas savybes. Pagrindinės jų – apsaugos nuo grėsmių technologija „ESET Live Grid“, išorinių laikmenų kontrolės funkcija, tėvų kontrolės funkcija (tik „ESET Smart Security 5“), įsibrovimų prevencijos sistema (HIPS) ir žaidimams skirtas režimas.

ESET atnaujino grėsmių stebėjimo sistemą „ThreatSense.Net“, kuri penktosios kartos versijoje vadinama „ESET Live Grid“. Ši sistema sparčiau skenuos duomenis sudarydama „saugių“ duomenų bazę. O unikali debesų technologija „ESET Cloud–Powered Reputation“ leis preciziškai ir greitai nustatyti užkrėstus bei kenkėjų nepažeistus duomenis.

Pastarųjų mėnesių ESET virusų ir kenkėjiškų programų statistika atskleidžia, jog grėsmės sparčiausiai plinta per išorines laikmenas, kaip, pavyzdžiui, USB atmintines ar kompaktinius diskus. Penktojoje ESET saugumo sprendimų versijoje atnaujinta išorinių laikmenų kontrolės funkcija automatiškai nuskenuos išorinių laikmenų turinį, taip pat blokuos ar leis prijungti laikmenas, atsižvelgdama į jų parametrus – tipą, gamintoją, dydį bei paskirtį – ar duomenis galima tik nuskaityti ar nuskaityti ir įrašyti į kompiuterį. Be to, šios funkcijos parametrus galima pritaikyti kiekvienam vartotojui ar vartotojų grupei atskirai.

Naujosios ESET saugumo sprendimų versijos suteiks vartotojams patogesnę, aiškia ir lengvai valdomą grafinę vartotojo sąsają lietuvių kalba. Penktoji „ESET Smart Security 5“ versija pasiūlys tėvų kontrolės funkciją, kuri leis blokuoti potencialiai kenksmingas interneto svetaines, tai pat sustiprintą apsaugą nuo brukalo. O kompiuterinių žaidimų mėgėjai neliks abejingi specialiam žaidimų režimui, kuris netrikdys žaidimo metu, apsaugos nuo erzinančių iššokančių langų, taupys sistemos resursus ir taip pagerins žaidimo galimybes.

Pažangi įsibrovimo prevencijos programa (HIPS) užkirs kelią mėginimams įsilaužti į kompiuterį, leis pažengusiems vartotojams stebėti sistemoje ar atskiroje jos dalyje vykstančius procesus, nustatyti prevenciją programoms ar dokumentams.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„No More Ransom“ iniciatyva: daugiau nei 28 000 iššifruotų įrenginių

Prieš metus, 2016 m. liepos 25 d., Nyderlandų nacionalinė policija, Europolas, „McAfee“ ir „Kaspersky Lab“ pradėjo iniciatyvą „No More Ransom initiative“. skaityti »

Naujas pavojingas bankinis „Trojos“ virusas pasirengęs pulti

„Kaspersky Lab“ ekspertai aptiko „NukeBot“ – naują kenkėjišką programą, kuri skirta vogti internetinės bankininkystės klientų duomenis. skaityti »

Dėmesio: plinta apgaulingos SMS žinutės

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba informuoja, kad šiuo metu Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. skaityti »

Darbuotojų identifikacijai po oda įsiuvami lustai

Dvi įmonės jau eksperimentuoja savo darbuotojams po oda įsiūdamos mikroschemas. skaityti »

Ar pildosi 2017 m. saugumo prognozės?

Panašu, kad ekspertai nesuklydo prognozuodami išpirkos reikalaujančių kenkėjų gausą ir kitas saugumo grėsmes šiems metams. skaityti »

„Kaspersky Lab“ švenčia 20 metų jubiliejų

1989 m. jaunas programinės įrangos inžinierius nustatė, kad jo kompiuterį užpuolė nežinomas „Cascade“ virusas. Tas inžinierius – tai Eugenijus Kaspersky. skaityti »

„Mastercard“ investuoja į dirbtinio intelekto technologijas

„Mastercard“ įsigijo dirbtinio intelekto technologijas kuriančią įmonę „Brighterion“. skaityti »

Kibernetinio saugumo taryboje aptartas Nacionalinės kibernetinio saugumo strategijos rengimas

Liepos 12 d. įvyko jau penktasis nuo 2015 m. egzistuojančios Kibernetinio saugumo tarybos, vadovaujamos Tarybos pirmininko – Krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos – posėdis. skaityti »

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

Remiantis „Cisco“ ataskaita, masinę auditoriją sutraukiantys internetiniai puslapiai, taip pat ir socialiniai tinklai, kelia ženklią grėsmę verslo duomenų saugumui. skaityti »

Interneto bankininkystės saugumo incidentai bankams kainuoja 1,8 mln. JAV dolerių

61 proc. kibernetinio saugumo incidentų, susijusių su internetine bankininkyste, puolamoms institucijoms pridaro papildomų išlaidų, įskaitant duomenų, prekių ženklo ar įmonės reputacijos praradimą, konfidencialios informacijos nutekėjimą ir t. t. skaityti »