Namų stebėjimas rūpi vis daugiau žmonių

Publikuota: 2016 m. liepos 7 d. ketvirtadienis

Agentūros „Essence Group and Strategy Analytics“ tyrimai rodo, kad  JAV ir Europoje žmonės išmaniųjų namų sąvoką suvokia saugių namų prasme.

Bene svarbiausia išmaniųjų namų savybė – jų apsauga, įrengiant signalizacijos sistemą ir vaizdo stebėjimo kameras. HD kokybės vaizdo kamerų atsiradimas paspartino išmaniųjų namų technologijų populiarėjimą. Kiekvienas užsakovas turi skirtingus poreikius ir norus, kuriuos gali įgyvendinti HD kameros.

Apsaugos sistemos gali ne tik apsaugosit namus nuo įsilaužėlių, bet ir padėti stebėti namuose paliktus gyvūnus, vaikus ar pagyvenusius žmones. Tai ypač aktualu daugybei užsakovų. Patogiai per nuotolį stebėti  namus išmaniųjų namų gyventojams padeda Debesijos technologijos.

Kaupiant 30 dienų vaizdo kamerų nufilmuotos medžiagos archyvą galima bet kada patogiai peržiūrėti, kas vyko namuose. Toks archyvas padeda ir policijai išsiaiškinti įsilaužimo, vagysčių atvejus.

Vakaruose išmaniųjų apsaugos sistemų diegėjai sulaukia vis daugiau privačių naudotojų užsakymų. Bendrovės „Parks Associates“ duomenimis, 70 proc. atvejų apsaugos sistemos diegiamos privačiuose namuose. Apie 40 proc. apsaugos sistemų, įdiegtų 2015 m., atlieka interaktyvias ir išmaniųjų namų  funkcijas. 2014 m. šis rodiklis siekė 31 proc. JAV 65 proc. šeimų planuoja per artimiausius 12 mėn. įsigyti kokią nors išmaniųjų namų įrangą. Trečdalis iš jų teigia, kad rinksis vaizdo apsaugos kameras.

 

Šaltinis: Secnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »