„Angry birds“ saldainiai – jau parduotuvių lentynose

Publikuota: 2012 m. liepos 12 d. ketvirtadienis

Lietuvos parduotuvių lentynas pasiekė neįtikėtino populiarumo sulaukusio žaidimo „Angry birds“ saldainiai, sukurti bendradarbiaujant „Fazer“ ir „Rovio entertainment“. Ryškiaspalviai žaidimo herojai dviejų rūšių pakuotėse virto įvairių skonių guminukais, kurių smaližiai ir žaidimo gerbėjai gali įsigyti daugelyje prekybos vietų visoje Lietuvoje.

„Pirkėjai Lietuvoje vis dažniau produktą renkasi ne vien tik pagal funkciją, bet ir pagal keliamas emocijas, malonias asociacijas. Būdami inovatyvūs ir jau šiandien tyrinėdami rinkos, kurioje veikiame, rytojų kartu su naujais partneriais priimame inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus. „Angry birds“ projektas su „Rovio“ – tai reakcija į pirkėjo pomėgius ir jų pritaikymą malonioms emocijoms kurti, – teigia „Fazer Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.

„Angry birds“ saldainiai – tai daugelio pamėgti įvairiaspalviai guminukai, pasižymintys specialiai kurtais natūralių vaisių, uogų, karamelės ir kolos skoniais bei įdarais. Dviejų rūšių saldainių pakuotėse žaidimo mėgėjai atpažins visus „Angry birds“ herojus, todėl vaišinimasis saldainiais tampa ne tik smaguriavimu, bet ir savotišku žaidimu.

Naujieji saldainiai šią vasarą pasirodys Skandinavijos, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje. Prekybos taškai oro uostuose, lėktuvuose ir keltuose leis „Angry birds“ saldainiams pasiekti iki 40 šalių rinkų pačiuose atokiausiuose kraštuose.

„Saldainių „Angry birds“ pristatymas Lietuvos rinkai yra vienas svarbiausių mūsų šių metų projektų. Lengvai atpažįstamas, šypseną keliantis prekės ženklas ir spalvinga skonių paletė, tikimės, pradžiugins ir padidins smaližių gretas, – teigia UAB „Fazer Lietuva“ marketingo vadovė Indrė Švelnytė.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Asus“ išleido robotą šeimai

Japonų bendrovė „Asus“ pristatė namų robotą „Zenbo“, kuris pravers ir suaugusiesiems, ir vaikams. skaityti »

Elektroninė urna prikels mirusiuosius naujam gyvenimui

Bendrovė „Bios Urn“ sukūrė elektroninę urną „Bios Incube“, kurioje mirusiojo pelenai tampa augalo maistu. skaityti »

Nori pasikalbėti – pridėk pirštą prie ausies

„Samsung“ priklausanti Pietų Korėjos įmonė „Innomdle Lab“ kuria išmanųjį laikrodį, kurį dėvėdamas žmogus galės paskambinti telefonu tiesiog pridėjęs prie ausies pirštą. skaityti »

„MasterCard“ sukūrė programą robotui padavėjui

„MasterCard“ pristatė pirmą komercinę programą, skirtą robotui androidui „Pepper“. Naudodamasis ja, robotas taps paslaugiu padavėju. skaityti »

Šunys paramą priims mokėjimo kortelėmis

„Blue Cross“ šunims pasiuvo liemenes su įdiegtu bekontakčiu „PayPal“ kortelių skaitytuvu. skaityti »

Langai bus gaminami iš permatomos medienos

Profesoriaus Liangbing Hu vadovaujama grupė atrado būdą, kaip paversti medieną visiškai permatoma pašalinant iš jos ligniną. skaityti »

Šunys irgi kelia nuotraukas į „Facebook“

„Pedigree“ sukūrė fotografuojančią liemenę šunims „The Posting Tail“, kuri fotografuoja vaizdus tuomet, kai šuo ima smarkiai vizginti uodegą. skaityti »

Tėvai galės sekti vaikams pasakas nebūdami šalia

Korėjiečių įmonė „Samsung“ nusprendė padėti tėvams, grįžtantiems vėlai iš darbo ar dažnai būnantiems komandiruotėse, palaikyti artimesnį ryšį su vaikais. skaityti »

Daugiausia uždirbančių vadovų sąrašo viršuje – gydytojas

JAV gydytojas Patrikas Sun Šiong 2015 metais tapo daugiausiai uždirbančiu vadovu JAV. skaityti »

Kinė humanoidė nustebino grožiu

Kinijos mokslo ir technologijų universitete Hefėjuje oficialiai pristatytas moteriškos išvaizdos robotas „Jiajia“. skaityti »