„Angry birds“ saldainiai – jau parduotuvių lentynose

Publikuota: 2012 m. liepos 12 d. ketvirtadienis

Lietuvos parduotuvių lentynas pasiekė neįtikėtino populiarumo sulaukusio žaidimo „Angry birds“ saldainiai, sukurti bendradarbiaujant „Fazer“ ir „Rovio entertainment“. Ryškiaspalviai žaidimo herojai dviejų rūšių pakuotėse virto įvairių skonių guminukais, kurių smaližiai ir žaidimo gerbėjai gali įsigyti daugelyje prekybos vietų visoje Lietuvoje.

„Pirkėjai Lietuvoje vis dažniau produktą renkasi ne vien tik pagal funkciją, bet ir pagal keliamas emocijas, malonias asociacijas. Būdami inovatyvūs ir jau šiandien tyrinėdami rinkos, kurioje veikiame, rytojų kartu su naujais partneriais priimame inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus. „Angry birds“ projektas su „Rovio“ – tai reakcija į pirkėjo pomėgius ir jų pritaikymą malonioms emocijoms kurti, – teigia „Fazer Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.

„Angry birds“ saldainiai – tai daugelio pamėgti įvairiaspalviai guminukai, pasižymintys specialiai kurtais natūralių vaisių, uogų, karamelės ir kolos skoniais bei įdarais. Dviejų rūšių saldainių pakuotėse žaidimo mėgėjai atpažins visus „Angry birds“ herojus, todėl vaišinimasis saldainiais tampa ne tik smaguriavimu, bet ir savotišku žaidimu.

Naujieji saldainiai šią vasarą pasirodys Skandinavijos, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje. Prekybos taškai oro uostuose, lėktuvuose ir keltuose leis „Angry birds“ saldainiams pasiekti iki 40 šalių rinkų pačiuose atokiausiuose kraštuose.

„Saldainių „Angry birds“ pristatymas Lietuvos rinkai yra vienas svarbiausių mūsų šių metų projektų. Lengvai atpažįstamas, šypseną keliantis prekės ženklas ir spalvinga skonių paletė, tikimės, pradžiugins ir padidins smaližių gretas, – teigia UAB „Fazer Lietuva“ marketingo vadovė Indrė Švelnytė.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »