„Angry birds“ saldainiai – jau parduotuvių lentynose

Publikuota: 2012 m. liepos 12 d. ketvirtadienis

Lietuvos parduotuvių lentynas pasiekė neįtikėtino populiarumo sulaukusio žaidimo „Angry birds“ saldainiai, sukurti bendradarbiaujant „Fazer“ ir „Rovio entertainment“. Ryškiaspalviai žaidimo herojai dviejų rūšių pakuotėse virto įvairių skonių guminukais, kurių smaližiai ir žaidimo gerbėjai gali įsigyti daugelyje prekybos vietų visoje Lietuvoje.

„Pirkėjai Lietuvoje vis dažniau produktą renkasi ne vien tik pagal funkciją, bet ir pagal keliamas emocijas, malonias asociacijas. Būdami inovatyvūs ir jau šiandien tyrinėdami rinkos, kurioje veikiame, rytojų kartu su naujais partneriais priimame inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus. „Angry birds“ projektas su „Rovio“ – tai reakcija į pirkėjo pomėgius ir jų pritaikymą malonioms emocijoms kurti, – teigia „Fazer Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.

„Angry birds“ saldainiai – tai daugelio pamėgti įvairiaspalviai guminukai, pasižymintys specialiai kurtais natūralių vaisių, uogų, karamelės ir kolos skoniais bei įdarais. Dviejų rūšių saldainių pakuotėse žaidimo mėgėjai atpažins visus „Angry birds“ herojus, todėl vaišinimasis saldainiais tampa ne tik smaguriavimu, bet ir savotišku žaidimu.

Naujieji saldainiai šią vasarą pasirodys Skandinavijos, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje. Prekybos taškai oro uostuose, lėktuvuose ir keltuose leis „Angry birds“ saldainiams pasiekti iki 40 šalių rinkų pačiuose atokiausiuose kraštuose.

„Saldainių „Angry birds“ pristatymas Lietuvos rinkai yra vienas svarbiausių mūsų šių metų projektų. Lengvai atpažįstamas, šypseną keliantis prekės ženklas ir spalvinga skonių paletė, tikimės, pradžiugins ir padidins smaližių gretas, – teigia UAB „Fazer Lietuva“ marketingo vadovė Indrė Švelnytė.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

A. Einšteino robotas mokys fizikos

Las Vegase vykusioje parodoje „Consumer Electronics Show“ bendrovė „Hanson Robotics“ pristatė besimokantį robotą, turintį garsaus fiziko Alberto Einšteino veidą. skaityti »

Automobilio salonas tieks namams elektrą ir pramogas

Buitinės elektronikos parodoje CES automobilių gamintoja „Hyundai“ pristatė išmaniųjų namų integracijos su bepiločiu automobiliu koncepciją. skaityti »

Kinai sukūrė televizorių, plonesnį už telefoną

JAV vykusioje parodoje „CES 2017“ pristatytas naujas televizorius „Mi TV 4“. skaityti »

„Kissenger“ per nuotolį perduos bučinį

Londono universiteto inžinieriai nusprendė padovanoti žmonėms galimybę per nuotolį dalytis bučiniais. skaityti »

Japonijoje darbuotojus jau keičia dirbtinis intelektas

Japonijos draudimo bendrovė „Fukoku Mutual Life Insurance“ planuoja daugiau nei 30 savo darbuotojų pakeisti dirbtinio intelekto sistemomis. skaityti »

Du doleriai šviesos greičio

Lenkijos monetų kalykla iškalė „Šviesos greičio“ monetą Naujosios Zelandijos salai Niujė. skaityti »

Įdomiausios lietuviškos inovacijos 2016-aisiais

Lietuviški pieno baltymo pluošto ar alijošiumi prisotinti drabužiai, išmanus žvejybos sonaras, papildytos realybės knygelės vaikams, išmaniosios termožaliuzės – jau ne naujiena. Ką unikalaus šiemet sukūrė ar pristatė rinkai lietuviai? skaityti »

Kompiuteris prieš žmogų

Ar kompiuteris tikrai pranašesnis už žmogų ir gali jį visiškai pakeisti? Palyginkime. skaityti »

Išmanusis veidrodis – tobulam makiažui

išmanusis veidrodis „Juno“ imituoja norimą apšvietimą, kad makiažas būtų kuo tobulesnis. skaityti »

Latvijos bankas išleido beveik permatomą kolekcinę monetą

Latvijos centrinis bankas pristatė kolekcinę 5 eurų monetą „Žemė“, pagamintą iš pusiau permatomos keramikos. skaityti »