Diplomus gauna pirmoji VU TSPMI politikos ir medijų magistro programos laida

Publikuota: 2014 m. sausio 24 d. penktadienis

Vilniaus universiteto Mažojoje auloje bus įteikti diplomai pirmajai politikos ir medijų magistro programos laidai. 2013 m. pradėtą Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) programą baigia dvylika studentų.

Tai tarpdisciplininė programa, ruošianti politinės komunikacijos ir informacijos ekspertus, viešuosius intelektualus, pilietinius aktyvistus bei medijų politikos tyrėjus. „Mes norėjome sukurti programą, kuri aplink politikos ir medijų problematiką jungtų labai įvairius žmones, turinčius nestandartinį požiūrį ir į politiką, ir į medijas. Ir mes jų sulaukėme“, – sako programos vadovė dr. Natalija Arlauskaitė. Šiuo metu TSPMI studijuoja antrosios laidos magistrantės ir magistrantai; priėmimas į studijų programą vykdomas kasmet.

TSPMI siūlomos studijos išlieka vienos populiariausių Lietuvoje pagal stojančiųjų pageidavimų skaičių. 2013 m. priimti 156 dieninių politikos mokslų studijų bakalaurantai; 80 tarptautinių santykių ir diplomatijos, lyginamosios politikos, Europos studijų, politikos ir medijų, viešosios politikos analizės ir Rytų Europos ir Rusijos studijų magistrantų.

VU TSPMI – vienas iš lyderiaujančių politikos mokslų studijų ir tyrimų centrų Baltijos regione, tradiciškai į savo studijų programas surenkantis geriausius politikos mokslais ir tarptautiniais santykiais besidominčius šalies abiturientus. „Institutą matau kaip boutique – kokybe garsėjančią įstaigą, kuri orientuojasi ne vien į skaičius, o tai, ką daro, daro kokybiškai: tiek studijų, tiek tyrimų, tiek viešųjų komentarų srityje“, – sako TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Paleidžiama jungtinė UNESCO IBE ir VDU magistro programa

Lietuvoje ir pasaulyje įvairūs socialiniai, ekonominiai, kultūriniai iššūkiai skatina diskusijas apie globalų švietimą ir jo skatinimą. Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) didelį dėmesį skiria švietimo galimybių plėtrai, nepriklausomai nuo ekonomin... skaityti »

Populiariausi straipsniai