Dėmesys bankinio sektoriaus ir mažmeninės prekybos sinergijai

Publikuota: 2017 m. birželio 9 d. penktadienis

Praėjusią savaitę BS/2 komanda grįžo iš kasmetinės didžiausios pasaulyje bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimo, kuriame dalyvavo 180 svečių iš 34 pasaulio šalių. Šio renginio tikslas – pristatyti naujausias „Diebold Nixdorf“ kuriamas bankines ir mažmenines įrangos naujoves, aptarti praėjusių metų rezultatus, pasidalinti gerąja patirtimi. Iš renginio BS/2 komanda grįžo ne tuščiomis – jo metu įmonė buvo įvertinta ir apdovanota prestižiniu tarptautiniu apdovanojimu už Azerbaidžane įgyvendintą inovatyvų technologinį sprendimą.

Tomas Augucevičius, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas, pasidalino įspūdžiais iš šios BS/2 įmonei sėkmingos konferencijos.

Kokie pagrindiniai klausimai buvo aptariami konferencijoje?

Visų pirma, reikia paminėti, kad tai buvo pirmasis tokio tipo renginys po kompanijų „Diebold“ ir „Wincor Nixdorf“ susijungimo. Jo metu gana detaliai apžvelgtos „Diebold Nixdorf“ produktų ir paslaugų naujovės, pristatyta tolimesnė kompanijos strategija. O pagrindinis dėmesys buvo skirtas bankinio sektoriaus ir mažmeninės prekybos sinergijai. Nagrinėjant šią temą iškeltas tikslas, kad su „Diebold Nixdorf“ ir jos partnerių pagalba, dvi, iš pažiūros skirtingos verslo šakos, gali sukurti tokią terpę, kuri padėtų plėtotis tiek bankams, tiek mažmenos tinklams, tiek klientų poreikiams.

Kokius svarbius pranešimus į konferenciją vežėsi BS/2 komanda?

Šiais metais pristatėme du svarbius projektus. Vienas jų, įgyvendinamas bankomatų tinklo (bus pakeista apie 600 bankomatų) atnaujinimas Baltijos valstybėse vienam iš stambiausių Skandinavijos bankų. Antrasis pranešimas – apie Gruzijoje įgyvendinamą didelio masto bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos projektus. Mes vieni pirmųjų šiai rinkai pasiūlėme kompleksinę EFT POS terminalų tinklo valdymo ir aptarnavimo paslaugą iš vienų rankų, pritaikytą bankams. Kiti mūsų vykdomi projektai sujungia kompleksinę banko savitarnos terminalų priežiūros paslaugą, pinigų srautų banko aplinkoje stebėseną ir optimizavimą, bekontakčių ID kortelių naudojimo galimybę bankomatų tinkle.

Ar gautas apdovanojimas buvo netikėtas?

Tokie apdovanojimai visada yra netikėti, bet ir kartu laukiami. Labai smagu, kad tokia kompanija, kaip „Diebold Nixdorf“ įvertino mūsų pastangas kuriant VTM.iQ. Juk mes vieni pirmųjų pasiūlėme klientams įrenginio koncepciją, kuri leistų bankams ir kitoms organizacijoms nuotoliniu būdu teikti įvairias paslaugas: bendrauti su banko darbuotoju, atsidaryti sąskaitą, čia ir dabar gauti vardinę banko kortelę ar nusipirkti bei atsispausdinti bilietus, pasiimti ir apmokėti kreditą, draudimą, kitas sąskaitas.

Kartu su BS/2 komanda galime pasidžiaugti, kad „Diebold Nixdorf“ aukštai vertina atliekamo darbo kokybę ir reguliariai jį įvertina tarptautiniais apdovanojimais. Tai parodo, kad suburta komanda ir įmonė yra rimta tarptautinė žaidėja, o vykdomus veiksmus bei projektus stebi ne tik konkurentai, bet ir draugai.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »