„IPTV.iQ“ – naujos interaktyvios galimybės

Publikuota: 2012 m. balandžio 27 d. penktadienis

Televizorius ir televizija jau seniai nebėra tik įrankis, leidžiantis pasiūlyti įprastų TV transliacijų. Sparčiai pasaulyje populiarėjanti IP televizija (angl. IPTV; Internet Protocol Television) – lanksti ir patogi infrastruktūra, ne tik leidžianti teikti įprastas TV paslaugas, bet ir padedanti pritraukti daugiau klientų, mažinti išlaidas, pasiūlyti žiūrovams naujų interaktyvių galimybių.

Lietuvoje pirmoji IPTV paslaugą ėmė teikti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, šiandien siūlanti ne tik platų IPTV paslaugų spektrą privatiems gyventojams, bet ir kurianti naujus programinius IPTV sprendimus verslui. Vienas jų – lankstus programinis produktas „IPTV.iQ“, kurį galima diegti viešbutyje, SPA centre, kaimo turizmo sodyboje, medicinos ar mokymo įstaigoje, prekybos ar informacijos centre ir kitose vietose bei pasiūlyti savo klientams įvairių paslaugų: nepriekaištingos kokybės TV kanalų paketus, paprastą ir patogią vartotojo sąsają, lengvai pasiekiamą informacijos kanalą bei daugybę papildomų interaktyvių galimybių TV ekrane (vaizdo nuomą, kino teatrą, įvairių žaidimų, transliacijos sustabdymo funkciją, galimybę bendrauti su „Facebook“ draugais, žiūrėti „YouTube“ vaizdo klipus, įsirašyti norimą siužetą ar laidą vėlesnei peržiūrai ir kt.).

„IPTV.iQ“ – tai daugiafunkcė tarpinė programinė įranga (angl. middleware), kurią sudaro vartotojo matoma grafinė sąsaja (angl. front-end) ir taikomoji programos dalis (angl. back-end). Norint naudoti „IPTV.iQ“, reikalingi TV priedėliai, televizoriai, valdymo pulteliai bei patikimas interneto ryšys arba vidinis tinklas (intranetas). Į programinį produktą taip pat įeina „Windows“ serveris, valdymo ir administravimo skydelis (angl. Administration Panel), vaizdo transliacijų pagal užsakymą modulis (angl. VOD; Video On Demand), leidžiantis pasiūlyti transliacijų peržiūrų bet kuriuos klientui patogiu laiku, peržiūros atidėjimo ir transliacijos persukimo modulis (angl. Time shifting) ir virtualiojo kino teatro paslaugos įrankis (angl. nVOD; Near Video On Demand).

„IPTV.iQ“ privalumai verslui:

  • klientams teikiamos informacijos personalizavimas;
  • papildomų savo ar partnerių paslaugų reklama TV ekrane;
  • statistiniai duomenys apie klientų poreikius ir jų analizė;
  • papildomos mokamos paslaugos;
  • integracija su egzistuojančiomis sistemomis (intelektinio būsto, saugos ir kt.);
  • įrangos būklės stebėjimas, valdymas.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ valdo, administruoja bei plečia šviesolaidinį „Skynet“ tinklą Vilniuje, teikia šviesolaidinio interneto, IP televizijos, IP telefonijos paslaugas, diegia modernius būsto saugos sprendimus.

Plačiau apie įmonių grupę „Penki kontinentai“ – www.5ci.lt.

Plačiau apie „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ paslaugas – www.skynet.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »

Penki TV: pandemija ir artėjantis ruduo grąžina žiūrovus prie ekranų

Pandemija ir saviizoliacija pakeitė daugumos mūsų įpročius. Staiga prievarta įstrigę namuose, vaikai ir suaugusieji, kaip ir buvo galima nuspėti, pradėjo dažniau žiūrėti televizorių. Šviesolaidinio interneto ir IPTV tinklo „Penki“ duomenimis, laikas, praleidžiamas prie televizoriaus ekranų, nuo 2020 metų pavasario išaugo 30 procentų, palyginti su atitinkamu pernai metų laikotarpiu. skaityti »

Koronaviruso pandemija skatina pasaulį investuoti į bekontaktes technologijas (2)

Visą pasaulį užvaldžiusi „COVID-19“ pandemija padarė didžiulę įtaką visuomenės įpročiams ir bankiniam sektoriui. Siekdami sustabdyti viruso plitimą, pradėjome vengti artimo kontakto ir sąlyčio su viešosiose erdvėse esančiais paviršiais. Dėl šios priežasties daugybės šalių bankai, bendradarbiaudami su mokėjimo sistemomis, padidino bekontakčio atsiskaitymo be būtinybės įvesti PIN kodą limitą. skaityti »