„IPTV.iQ“ – naujos interaktyvios galimybės

Publikuota: 2012 m. balandžio 27 d. penktadienis

Televizorius ir televizija jau seniai nebėra tik įrankis, leidžiantis pasiūlyti įprastų TV transliacijų. Sparčiai pasaulyje populiarėjanti IP televizija (angl. IPTV; Internet Protocol Television) – lanksti ir patogi infrastruktūra, ne tik leidžianti teikti įprastas TV paslaugas, bet ir padedanti pritraukti daugiau klientų, mažinti išlaidas, pasiūlyti žiūrovams naujų interaktyvių galimybių.

Lietuvoje pirmoji IPTV paslaugą ėmė teikti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, šiandien siūlanti ne tik platų IPTV paslaugų spektrą privatiems gyventojams, bet ir kurianti naujus programinius IPTV sprendimus verslui. Vienas jų – lankstus programinis produktas „IPTV.iQ“, kurį galima diegti viešbutyje, SPA centre, kaimo turizmo sodyboje, medicinos ar mokymo įstaigoje, prekybos ar informacijos centre ir kitose vietose bei pasiūlyti savo klientams įvairių paslaugų: nepriekaištingos kokybės TV kanalų paketus, paprastą ir patogią vartotojo sąsają, lengvai pasiekiamą informacijos kanalą bei daugybę papildomų interaktyvių galimybių TV ekrane (vaizdo nuomą, kino teatrą, įvairių žaidimų, transliacijos sustabdymo funkciją, galimybę bendrauti su „Facebook“ draugais, žiūrėti „YouTube“ vaizdo klipus, įsirašyti norimą siužetą ar laidą vėlesnei peržiūrai ir kt.).

„IPTV.iQ“ – tai daugiafunkcė tarpinė programinė įranga (angl. middleware), kurią sudaro vartotojo matoma grafinė sąsaja (angl. front-end) ir taikomoji programos dalis (angl. back-end). Norint naudoti „IPTV.iQ“, reikalingi TV priedėliai, televizoriai, valdymo pulteliai bei patikimas interneto ryšys arba vidinis tinklas (intranetas). Į programinį produktą taip pat įeina „Windows“ serveris, valdymo ir administravimo skydelis (angl. Administration Panel), vaizdo transliacijų pagal užsakymą modulis (angl. VOD; Video On Demand), leidžiantis pasiūlyti transliacijų peržiūrų bet kuriuos klientui patogiu laiku, peržiūros atidėjimo ir transliacijos persukimo modulis (angl. Time shifting) ir virtualiojo kino teatro paslaugos įrankis (angl. nVOD; Near Video On Demand).

„IPTV.iQ“ privalumai verslui:

  • klientams teikiamos informacijos personalizavimas;
  • papildomų savo ar partnerių paslaugų reklama TV ekrane;
  • statistiniai duomenys apie klientų poreikius ir jų analizė;
  • papildomos mokamos paslaugos;
  • integracija su egzistuojančiomis sistemomis (intelektinio būsto, saugos ir kt.);
  • įrangos būklės stebėjimas, valdymas.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ valdo, administruoja bei plečia šviesolaidinį „Skynet“ tinklą Vilniuje, teikia šviesolaidinio interneto, IP televizijos, IP telefonijos paslaugas, diegia modernius būsto saugos sprendimus.

Plačiau apie įmonių grupę „Penki kontinentai“ – www.5ci.lt.

Plačiau apie „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ paslaugas – www.skynet.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Lietuvos geležinkeliai“ įsigijo mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International", plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico" mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų. skaityti »

„ATMeye.iQ“ užtikrins bankomatų apsaugą Turkijoje

BS/2 plečia savo veiklos geografiją – bendradarbiaudama su partneriu Turkijoje „Analistim Bilisim“, siūlo Turkijos bankams vaizdo apsaugos, ginčytinų situacijų sprendimo ir prevencijos nuo sukčiavimo sistemą „ATMeye.iQ“. skaityti »

Lietuvos paštas tęsia bendradarbiavimą su „ASHBURN International“

Didžiausia Lietuvoje pašto paslaugas teikianti bendrovė Lietuvos paštas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį su mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus kuriančia ir diegiančia bendrove „ASHBURN International“. skaityti »

„Face Detection“: papildoma PIN kodo apsauga naudojantis bankomatu

Viena iš dažniausiai pasitaikančių banko klientų finansinių nuostolių priežasčių vis dar yra banali kortelės ar PIN kodo vagystė. skaityti »

Pokalbiai apie įvairialypę kūrybą ir meno (ne)kolekciją

Ar gali būti susiję IT verslas ir menas? „370“ žurnalo atstovai domėjosi „Penkių kontinentų“ įmonių grupės valdybos pirmininko Idrako Dadašovo meno kolekcija. skaityti »

ATSARGIAI: plinta virusas, skelbiantis melagingas žinutes „Penkių kontinentų“ vardu

Gerbiami „Penkių kontinentų“ klientai ir partneriai, įspėjame apie virusą, neteisėtai skelbiantį žinutes „Penkių kontinentų“ vardu. skaityti »

Kaip keičiasi bankinė savitarna Uzbekistane: pagrindinės konferencijos „Banking Fusion 2019“ įžvalgos

Lapkričio pabaigoje Uzbekistane vykusi bankinės savitarnos konferencija parodė, kad šalis pasiruošusi diegti ir naudoti bankines inovacijas. skaityti »

Bankomatai ar automatinės grynųjų pinigų įnešimo mašinos? Kas naudingiau bankams, siūlantiems saviinkasacijos paslaugas savo klientams?

Nepaisant sparčiai populiarėjančių atsiskaitymų negrynaisiais pinigais, prekybos ir paslaugų teikimo įmonėse vis dar masiškai cirkuliuoja ir kaupiami grynieji pinigai. Norint surinkti juos iš kasų, kad be reikalo negulėtų talpyklose, o „uždirbtų“ prekybininkui papildomos vertės, praverčia saviinkasacijos įrenginiai. skaityti »

Inovatyvių restoranų tinklas pasirinko „ProfIT“ paslaugas

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“, Vilniuje valdanti aštuonis restoranus ir planuojanti plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Lenkijoje, pasirinko UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ teikiamas užsakomąsias „ProfIT“ paslaugas. skaityti »

Konferencijoje „Banking Fusion“ aptartos svarbiausios bankinės savitarnos tendencijos

Lapkričio 26 ir 27 dienomis Uzbekistane, Taškente, vyko tarptautinė konferencija „Banking Fusion“ apie bankinę savitarną. Daugiau nei 100 finansų sektoriaus atstovų iš Uzbekistano, Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano, Azerbaidžano, Sakartvelo, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos susirinko Uzbekistano sostinėje aptarti, kaip pastaraisiais metais keičiasi bankinės savitarnos pasaulis ir kokie veiksniai daro įtaką bankiniam sektoriui. skaityti »