Kompanija BS/2 surengė „Azijos bankinių technologijų forumą 2012“

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 26 d. trečiadienis

 

Rugsėjo 15–16 dienomis Kirgizijoje, poilsio centre „Kaprizas“, įsikūrusiame Isyk Kulio ežero pakrantėje, vyko konferencija „Azijos bankinių technologijų forumas 2012“. Renginio, skirto pažangiausioms bankinio ir mažmeninės prekybos sektorių technologijoms, organizatorė – bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“. Šis forumas tapo simboliniu renginių ciklo, skirto bankinėms technologijoms Centrinėje Azijoje, pratęsimu. 2011 metais Almatoje (Kazachstane) vyko panaši konferencija „Įmonės BS/2 10 metų jubiliejus: praeitis, dabartis, ateitis“.

Šiais metais renginys subūrė didžiausių Kirgizijos, Kazachijos ir Uzbekijos bankų vadovus ir atstovus. Konferenciją atidarė įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. Vadovas papasakojo apie kompanijos šiandieną ir rytdieną bei pabrėžė, kad panašiais renginiais vis labiau domisi bankinio sektoriaus atstovai.

„Pastebimas tokių konferencijų dalyvių skaičiaus augimas, ir tai mus džiugina. Juk tai tiesioginis įrodymas, kad mūsų įmonės sprendimai įdomūs šių trijų Centrinės Azijos šalių bankinių sektorių atstovams. Suderinome aktyvų laisvalaikį su darbinėmis užduotimis, o tai suteikė galimybę džiaugtis puikiais rezultatais“, – komentavo „Penkių kontinentų“ valdybos pirmininkas I. Dadašovas.

Forumo metu BS/2 atstovai dalijosi patirtimi diegiant savo sprendimus Kirgizijos, Kazachijos ir Uzbekijos bankiniuose sektoriuose. Įmonės specialistai supažindino lankytojus su vaizdo stebėjimo sprendimu „ATMeye.iQ“, gerai žinomu Baltijos regiono ir NVS šalių rinkose. Pristatymo metu apžvelgti populiariausi sukčiavimo būdai ir efektyviausios jų prevencijos priemonės. Konferencijos dalyviai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie tarptautinį BS/2 vaidmenį ir Lietuvos, Kirgizijos, Kazachstano bei Uzbekijos rinkose teikiamas paslaugas.

Konferencijos metu BS/2 atstovai taip pat papasakojo apie grynųjų pinigų srautų optimizavimo modulį „Cash Logistics.iQ ir programinę įrangą, skirtą mokėjimo terminalų tinklams, „Payments.iQ“, dalijosi sėkmingo verslo modelių diegimo recirkuliacijos srityje patirtimi Baltijos šalyse.

Be BS/2 specialistų, forume taip pat dalyvavo Vokietijos koncerno „Wincor Nixdorf“ atstovė Ana Pankraz, kuri papasakojo apie CINEO produktų liniją. BS/2 yra ilgametė šios kompanijos partnerė ir tiekia jos gaminamą įrangą į daugelį NVS valstybių.

Pasibaigus oficialiajai renginio daliai, svečių laukė įspūdinga vakarinė programa. Forumo dalyviai garlaiviu plaukiojo po didžiausią Kirgizijos ežerą Isyk Kulį, grožėjosi atsiveriančia panorama bei mėgavosi kirgiziškais patiekalais.

Kitą panašią konferenciją, kurios metu bus pristatytos ir apžvelgtos bankinių technologijų aktualijos, planuojama surengti šių metų lapkritį Tbilisyje (Gruzija).

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »

Kaip technologijos padeda prekybos sektoriui pandemijos metu

Koronaviruso pandemija gerokai pakeitė ir vis dar tebekeičia pirkėjų įpročius visame pasaulyje. skaityti »

„Penki kontinentai“ siūlo vilniečiams išbandyti išmanųjį termovizorių

Vilniaus gyventojai, įvairiais klausimais besilankantys miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo centre, gali pirmieji išbandyti „Penkių kontinentų“ įmonių grupės siūlomą naują produktą – stacionarų termovizorių, skirtą pasimatuoti temperatūrą, siekiant valdyti žmonių srautus per koronaviruso pandemiją. skaityti »

„Penki kontinentai“ kviečia dalintis šypsena

Mūsų akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į intelekto negalią turinčių žmonių socialinę izoliaciją ir pakeisti visuomenės požiūrį į juos. skaityti »

„TransLink.iQ“ sujungs kortelių skaitytuvus su viešbučių verslo valdymo sistemomis (1)

„ASHBURN International“ integravo savo plėtojamą mokėjimo kortelių skaitytuvų valdymo bei mokėjimo operacijų paskirstymo sprendimą „TransLink.iQ“ su viešbučių valdymo sistemomis „Oracle Hospitality OPERA“ ir „Oracle Hospitality Suite8“. Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su „HRS Hospitality & Retail Systems”. skaityti »

„ASHBURN International“ prižiūrės SEB banko elektroninių kortelių skaitytuvų tinklą visose Baltijos valstybėse

Lietuvos bendrovė „ASHBURN International“, kurianti specializuotą programinę įrangą, skirtą mokėjimo kortelių skaitytuvams valdyti ir jais atliekamoms mokėjimo operacijoms paskirstyti, plečia bendradarbiavimą su SEB banku. skaityti »

Nauja į bankomatus nukreiptų atakų lavina: ko galime pasimokyti iš Belgijos patirties

Šių metų birželį ir liepą įsilaužėliai pasikėsino į Belgijos banko „Argenta“ bankomatus. Naudodami specialią programinę įrangą nusikaltėliai užvaldė savitarnos įrenginių pinigų modulį ir išvogė visus bankomatuose buvusius pinigus. Bankas ne tik patyrė finansinį nuostolį, prarado gerą reputaciją, bet ir buvo priverstas visiškai išimti iš naudojimo 143 bankomatus, į kuriuos buvo įdiegta sudėtinga, padedanti į juos įsilaužti, programa. Tik tai galėjo išgelbėti nuo pakartotinų atakų. skaityti »

Bankomatų istorija: vakar, šiandien ir rytoj

Pirmąjį įrenginį, išduodantį grynuosius pinigus, sukūrė armėnų kilmės amerikietis Liuteris Džordžas Simdžianas dar 1939 m. Šią datą galima laikyti bankinės savitarnos gimimo diena, tačiau, ne veltui sakoma – „pirmas blynas visuomet prisvilęs“. Bankomatas buvo pasiūlytas išbandyti bankui „City Bank of New York“, tačiau po pusmečio bankas grąžino jį kūrėjui dėl pernelyg sudėtingo naudojimo. skaityti »