„Microsoft“ patvirtino bendrovės „Penki kontinentai“ auksinio partnerio statusą

Publikuota: 2014 m. vasario 10 d. pirmadienis

Pasaulinė programinės įrangos kūrimo lyderė kompanija „Microsoft“ įvertino IT kompanijos „Penki kontinentai“ kompetenciją ir devintus metus iš eilės suteikė jai auksinio partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner).

Pasak „Penkių kontinentų“ Sistemų administravimo departamento vadovo Tomo Okmano, auksinė partnerystė – tai tvirta garantija, kad Lietuvos įmonę pasirinkę klientai gauna efektyvius informacinių technologijų produktus ir paslaugas, kurie leidžia jiems optimizuoti savo veiklą.

„Šis statusas atspindi mūsų produktų ir paslaugų, paremtų „Microsoft“ sprendimais, kokybę bei inovatyvumą ir mūsų specialistų kompetenciją. „Microsoft“ produktai užtikrina patogų ir efektyvų IT sistemų naudojimą, yra lengvai integruojami, taupo sąnaudas. Tai garantuoja mūsų ir mūsų klientų sėkmę. Be to, „Microsoft“ sertifikuotų „Penkių kontinentų“ specialistų kvalifikacija ir nuolat gilinamos technologinės žinios užtikrina geriausiai klientų poreikius atitinkančių sprendimų diegimą“, – sako T. Okmanas.

Kaip auksinė partnerė, kompanija „Penki kontinentai“ maksimaliais balais buvo įvertinta keturiose kategorijose:

  • Gold OEM (patvirtina lyderystę projektavimo, gamybos, techninės įrangos sprendimų tiekimo srityse),
  • Gold Devices and Deployment (leidžia užtikrinti patikimas ir kokybiškas „Windows“, „Microsoft Office“, „Windows Internet Explorer“ ir „Microsoft Desktop Optimization Pack“ diegimo, platinimo ir palaikymo operacijas),
  • Gold Application Development (įrodo patirtį kuriant inovatyvias programas naudojant „Microsoft“ technologijas),
  • Gold Management and Virtualization (užtikrina kompetentingus projektavimo, tiekimo ir virtualizacijos sprendimus).

2013 metais kompanija „Penki kontinentai“ taip pat tapo „Microsoft SPLA“ (angl. Service Provider Licence Agreement) partnere. SPLA programa sukurta specialiai „debesų“ technologijos produktams licencijuoti, o įmonei tai suteikia prieigą prie didžiulio skaičiaus licencijuotų „Microsoft“ produktų, tarp kurių „Microsoft Dynamics“, „Microsoft Project“, „Microsoft SQL“, „Microsoft Exchange Server“, „Microsoft SharePoint Server“, „Windows Server“ ir kt. bei leidžia pasiūlyti savo klientams išbandyti sprendimus neinvestuojant į brangiai kainuojančią programinę įrangą.

„Penki kontinentai“ taip pat bendradarbiauja ir yra tokių pasaulinių IT rinkos lyderių kaip „Unisys“, „Cisco“, ARRIS, „Paessler“, „Hewlett-Packard“ (HP) partnerė.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Vynamic Marketing“. Klientų pritraukimas ir personalizuota reklama bankomato ekrane (3)

Dėl COVID-19 pandemijos įvesti ribojimai įnešė esminių permainų finansinių įstaigų klientų aptarnavimo srityje. Tradicinį klientų aptarnavimą bankų skyriuose vis dažniau keičia bankomatai ir kiti savitarnos įrenginiai. skaityti »

Šviesolaidinis internetas Lietuvoje švenčia 22-ąjį gimtadienį (5)

Lietuvoje šviesolaidinio interneto era prasidėjo 1998 m. spalio 28 dieną, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pirmoji pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią interneto ryšį optinio kabelio linijomis. Taigi šią dieną švęsime ne tik dabartinio „Penki“ tinklo, bet ir apskritai šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimtadienį! skaityti »

COVID-19 diagnozuotas penkiems UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ darbuotojams (2)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonėje „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ nustatyti penki COVID-19 atvejai. Apie tai informuotas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. skaityti »

Pandemija spartina perėjimą prie skaitmeninių atsiskaitymų (2)

Pasaulio jau seniai nestebina mokėjimo kortelės, elektroniniai atsiskaitymai ar kitos nuotolinės finansinės paslaugos. Pernai prasidėjusi COVID-19 pandemija šią transformaciją dar paspartino. Daugybė šalių septynmyliais žingsniais žengia į naują realybę, kurioje nėra nei monetų, nei kupiūrų. Grynųjų pinigų atsisakymo spartai įtakos turi daug veiksnių: naujų patogių bei saugių atsiskaitymo būdų atsiradimas, inovacinių technologijų plėtra ir netgi ekstremalios situacijos – šiuo metu pasaulį užvaldžiusi COVID-19 pandemija. skaityti »

Teniso turnyre „BFI Cup“ ir vėl triumfavo SEB (3)

Šiemet jau 13-ąjį kartą Lietuvoje organizuojamame bankų ir finansinių įstaigų teniso turnyre „BFI Cup“ geriausiai sekėsi SEB banko žaidėjams. skaityti »

Pasaulis investuoja į kriptomatus. Kaip sekasi? (2)

Daugiau nei 10 tūkstančių. Tiek pasaulinės kriptovaliutų tyrimų svetainės „Coin ATM Radar“ duomenimis šiuo metu pasaulyje yra kriptomatų. Pirmasis iš jų buvo įrengtas prieš septynerius metus Vankuveryje. Norvegų finansų įmonės „AksjeBloggen“ tyrimai rodo, kad vien per metus šių įrenginių skaičius išaugo 167 proc. skaityti »

„ASHBURN International“ mezga bendradarbiavimą su elektroniniais bankais (1)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su skaitmeniniu banku „Travel Union“. Įmonė teiks kompleksines atsiskaitymo infrastruktūros plėtros paslaugas. skaityti »

BS/2 plečia bendradarbiavimą su finansų įmonių grupe „Halyk Group“ (1)

Vidurinės Azijos regiono finansinės įstaigos aktyviai investuoja į naują šiuolaikišką bankinę įrangą. Šiame regione veikiančios „Halyk Group“ strategija orientuota į naujų technologijų produktų ir paslaugų diegimą. Vienas iš grupės bankų prioritetų – bankinės savitarnos kanalo plėtra, todėl bankai ypač domisi bankomatais su grynųjų pinigų recirkuliacijos sistema, taip pat specializuota programine įranga, išplečiančia savitarnos įrenginių funkcijas. skaityti »

5 šiuolaikinės banko veiklą efektyvinančios priemonės bankomatų tinklui valdyti (1)

Daugumoje Rytų Europos ir Centrinės Azijos šalių bankomatų skaičius ir toliau auga. Sakartvele ir Azerbaidžane 2020 metais augimas siekė beveik 10 proc., Uzbekistane – daugiau nei 20 proc. Taigi, nepaisant spartaus interneto bankininkystės ir mobiliųjų finansinių programų populiarėjimo, finansinės organizacijos ir toliau investuoja į savitarnos įrenginius. skaityti »

BS/2 dalyvaus virtualioje parodoje „Self-Service Banking Asia 2020“

Rugsėjo 23–24 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Self-Service Banking Asia 2020“. Renginį organizuoja garsi pasaulinė bendrovė RBR, teikianti strateginių tyrimų ir konsultavimo paslaugas organizacijoms, dirbančioms mažmeninės prekybos bankininkystės, bankinės veiklos automatizavimo, mažmeninės prekybos technologijų, mokėjimo kortelių ir atsiskaitymo paslaugų srityje. skaityti »